Latvijā
Sabiedrība

Aptauja: Vai sācies Covid-19 otrais vilnis?5

Foto: UKRINFORM/SIPA/SCANPIX/LETA

Andris Grīnbergs, “Latvijas Avīze”, AS “Latvijas Mediji”

Renāte Lenša Jēkabpilī: “Par otro vilni vēl jau laikam nevar runāt, taču skaidrs ir viens – mēs esam zaudējuši modrību.

Tas ir jāapzinās ļoti nopietni. Vispirms jau valdībai. Un arī katram cilvēkam. Atkal četri saslimušie, turklāt divi ir iebraukuši no ārvalstīm. Tikko dzirdēju jaunumu – valdības ārkārtas sēdē nolemts, sākot ar 16. jūliju, reģistrēt ikvienu ieceļotāju, kas ieradies ar starptautiskā pārvadātāja transportu.

Šajā ziņā nedrīkstēja atlaist grožus, īpaši tāpēc, ka daudzi ieceļo no Krievijas un Baltkrievijas, kur saslimušo vairāk.”

LA.LV Aptauja

Vai sācies Covid-19 otrais vilnis?

  • Jā, statistika to pierāda
  • Nē, otrais vilnis būs rudenī
  • Nē, nav un nebūs

Jānis Kaliksons Rūjienā: “Pārāk ātri pavērām vaļā publisko pulcēšanos. Daudzi grib justies tā, it kā nekādas nelaimes Latvijā un pasaulē nemaz nebūtu. Īpaši restorānos un izklaides vietās. Kad dzīve piespiež atkal domāt par aizsargmaskām, uzreiz rej pretī – uzpurņus uzmauks, histēriju taisa… Šodien braukšu uz Rīgu – nevis ar autobusu, bet gan ar savu mašīnu.

Drošības dēļ. Cilvēki uz visu raugās pārsvarā no sava viedokļa. Ja uzlikšu aizsargmasku, man nepielips… Bet jāsāk taču domāt arī par citiem – ja man būs sejas maska, nevarēšu otram uzšķaudīt.

Rīgā, Liepājā, Daugavpilī un citās lielajās pilsētās uzvedas tikpat brīvi kā pagājušajā vasarā. Kur mēs tik nepacietīgi un neizturīgi? Vīruss pats no sevis nepazudīs, mums jāsaņemas un jāiztur. Jau tas vien, ka ir saslimšanas gadījumi, kad nav izsekojams infekcijas avots, liek būt piesardzīgiem.”

Saistītie raksti

Ēriks Pētersons Krāslavas novadā: “Izskatās, ka Covid-19 infekcijai nav sezonas rakstura, kā tas ir gripai. Daudziem liekas – vasara, vīruss pazudīs.

Nepazudīs! Īpaši, ja uz visu, ko ierobežojumu sakarā piedāvā valdība, piemēram, atkal iekštelpās ieviest sejas maskas, skatāmies ar lielu skepsi, pat ņirdzīgumu. Tiem, kuri saslimst, smiekli nenāk. Piekrītu Kariņam, ka galvenais ir saprast, kā mēs varam pasargāt no saslimšanas.”

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
2 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
1 stunda
LK
Ligita Kovtuna
Latvijā
“2100. gadā Latvijā iedzīvotāju skaits saruks līdz 350 tūkstošiem!” Ārsts Gruntmanis par Latvijas pamešanu, Covid-19 un politiku 10
Intervija 9 stundas
LE
LETA
Veselam
Covid-19 sasniedzis arī Krimuldas novadu
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Cēsiniece iekritusi rūdīta krāpnieka nagos. Naudas izvilināšanai izmantota īpaša shēma
6 stundas