Kokteilis
Apbrīno

FOTO. Noskaidrotas visu laiku skaistākās princeses un karalienes: uzvarētāja atbilst teju ideālam!0


Princese Diāna ar dēlu, princi Hariju, 1988.gadā.
Princese Diāna ar dēlu, princi Hariju, 1988.gadā.
Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Princese Diāna ir atzīta par visskaistāko karalisko ģimeņu pārstāvi pasaulē. Tiek ziņots, ka viņas sejas panti esot tuvu ideālam.

Slavenību plastikas ķirurgs Džulians De Silva, kura privātprakse atrodas Londonā, veicis “testu”, pamatojoties uz cilvēka ideālo sejas izskatu. Šī “formula” esot zināma jau kopā Senās Grieķijas laikiem, pēc kuras tika noteikts tas, cik izskatīgs ir konkrētais cilvēks.

Ķirurgs izanalizējis zināmākos pasaules karalisko ģimeņu pārstāvjus. Ar datoprogrammas palīdzību Džulians atzinis, ka tieši princeses Diānas seja visvairāk līdzinās ideālam. Dators arīdzan uzrādījis, ka Diānas sejas panti skaistuma ideālam atbilst par 89,5%.

Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

“Diāna izrādījās visatbilstošākā un ir apgājusi arī Meganu Mārklu un Keitu Midltoni. Viņa absolūti noteikti ir cienīga saņemt šo titulu – visskaistākā britu karaliskās ģimenes locekle,” – De Silvas vārdus citē izdevums “Daily Mail”.

Otrajā vietā ārsta veiktajā pētījumā ierindojās Jordānijas karaliene Ranja – viņai tika 88,9%, ar pavisam nelielu starpību trešajā vietā – Monako princese Greisa Kellija, kuras sejas atbilstība skaistuma ideālam tika novērtēta ar 88,8%.

Foto: AFP/LETA/SCANPIX
Foto – Facebook.com

Ceturtajā vietā – princeses Diānas jaunākā dēla, prinča Harija sieva Megana Mārkla ar 87,4%, bet piektajā vietā Diānas vecākā dēla, prinča Viljama mīļotā sieva Keita Midltone ar 86,8%.

Saistītie raksti
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA
Foto: PA/ SCANPIX/ LETA

LA.LV Aptauja

Kura no piecām finālistēm tev šķiet visizskatīgākā?

  • Princese Diāna
  • Karaliene Ranja
  • Princese Greisa Kellija
  • Megana Mārkla
  • Keita Midltone

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.