Ar krāšņu sezonu atklās koncertsezonu Berga bazārā 0

Pievieno LA.LV

Grimbergen Vasaras Festivāls Berga Bazārā vēsturiskajā pagalmā zem kastaņkoka šogad 5. jūnijā atklās jau piekto sezonu, informē rīkotāji.

Lai krīzes vai kara situācijā neciestu badu… 10 pārtikas produkti, kuri nebojājas gadiem ilgi
“Gaidīja, bet nesagaidīja…” Kamēr izmeklējumi “atpūtās” datubāzē, tikmēr pacientes dzīvība izdzisa gaidīšanas rindā
Kokteilis
Tavs dzimšanas mēnesis atklāj, kā tu reaģē uz pārmaiņām – sakritība ir biedējoša
Lasīt citas ziņas

Visas vasaras garumā trešdienu vakaros klausītājus priecēs laba mūzika, gardi ēdieni un dzērieni no trīs restorāniem, kā arī īpaša Berga bazāra atmosfēra.

Katrs mēnesis tiks veltīts kādam mūzikas žanram: jūnijs kļūs par starpžanru mūzikas, jūlijs – džeza mūzikas un augusts – pasaules mūzikas mēnesi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Festivāla krāšņajā atklāšanas pasākumā uz skatuves kāps pasākumu iesildošais Rīgas Doma kora skolas džeza ansamblis, bet pēc tā klausītāji dzirdēs Berga Bazāra džeza kvartetu, kas atskaņos pazīstamu amerikāņu džeza mūziķu skaņdarbus.

Kopā ar mūziķiem pasākuma trešajā daļā uzstāsies talantīgas vokālistes: Aija Vītoliņa, Evilena Protektore, Alise Kante un Beāte Zviedre.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.