Āraišu putni dzīvos amerikāņu būrīšos 0

Lieldienu noskaņās Āraišu muzejrezervātā pagājušajā nedēļā viesojās ASV skolēnu grupa, kas kopā ar vienaudžiem no Rīgas 10. vidusskolas un Rīgas Kultūras vidusskolas piedalījās apkaimes labiekārtošanas darbos.

Reklāma
Reklāma

 

“Kā var nozombēt cilvēkus!” Veidemane izsakās par vienu no lielākajiem pēdējo gadu protestiem Rīgā
Kokteilis
“Vispār vajadzētu aizliegt Donu un viņa jauno dziesmu…” Mūziķa jaunākais veikums izraisa negaidītu sabiedrības reakciju 70
VIDEO. “Par 3 latiem Jelgavas Ledus hallē!” 22 gadus vecs “Prāta Vētras” reklāmas video liek ieplest acis 1
Lasīt citas ziņas

Āraišu muzejrezervāta vadītāja Agnese Ramata pavēstīja, ka talcinieki izgatavojuši 20 putnu būrīšus un nokrāsojuši velonovietni. Pēc tam ekskursija pa nedaudz piesnigušajiem, taču saulainajiem Āraišiem. Pasākums notika Latvijas Nacionālā vēstures muzeja un Nacionālā konstitūcijas centra (Filadelfijā, ASV) sadarbības projekta ”Apaļais galds” gaitā. Šo projektu finansē ASV administrācija, un tā mērķis ir pētīt un veicināt sabiedrības iesaistīšanos, kā arī izzināt līdzdalības vēsturisko pieredzi abās projekta dalībvalstīs. ASV skolēni Latvijā uzturējās līdz 7. aprīlim un viesojās arī Gulbenes novada Lizuma skolā.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.