Foto-LETA

Juka Rislaki: Arī es gribu atzīties 6

Lai atvieglotu Krievijas žurnālistu, arī TV darbu, esmu nolēmis izstāstīt par kādu notikumu.

Kokteilis
Cilvēki ar zelta sirdi: 4 datumi, kuros dzimušie rūpes par citiem liek 1. vietā
Pēc Ali Hamenei nāves viens no pasaules ietekmīgākajiem līderiem joprojām klusē: uzmanību piesaista arī kāds zīmīgs fakts
Ukraiņi gatavo “pārsteigumu” Krievijai – 2022. gadā palaistais kara bumerangs tūliņ griezīsies atpakaļ 45
Lasīt citas ziņas

Pirms pāris gadiem, kad pie mums ciemojās mana mazmeitiņa no Somijas, palīdzēju viņai iekāpt Jūrmalas rotaļlaukuma šūpolēs. Tūlīt piesteidzās tāda paša vecuma krievu zēns un centās viņu izgrūst no šūpolēm. Kādu brīdi es zēnu turēju pie rokas. Viņa aukle vai māte runāja pa telefonu un vienaldzīgi noskatījās.

Saprotu, ka šo epizodi pievienos Krievijas TV reportāžām, kas stāsta par nopietniem cilvēktiesību pārkāpumiem un latviešu-somu atdzimušo “fašismu”, bet nekā nevar darīt. Svarīgākais ir atklāt patiesību. Patiesību, tikai patiesību un neko citu kā patiesību. Uz priekšu pa patiesības ceļu!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.