“Ārstiem darba būs daudz…” – prognozē profesors 0

Mediji ziņo, ka slimnīcās nedaudz iestājies atelpas brīdis un šajā pavasarī Covid-19 ir uzvarēts. Vai tiešām ir pamats optimismam un ārsti var uzelpot? TV24 raidījumā “Preses klubs” atbildējis Andris Skride profesors, kardiologs, 13.Saeimas deputāts (AP!).

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
Mēs tāpat vien nepadosimies! Ukraina sāk gatavoties sliktākajam scenārijam
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Lasīt citas ziņas

“Šai ziņā situācija ir laba, jā, bet jāsaka tā, ka, bet gaida jau pie durvīm ļoti daudz pacientu, kuri šai laikā nav tikuši pie ārstiem vai ir aizkavēti.”

“Īsti daudz laika priecāties nebūs, jo, es jau saredzu savu pierakstu redzu, – darba diemžēl arī vasarā būs daudz,” prognozē A.Skride.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat jāņem vērā, ka arī mediķi gribēs atpūsties, līdz ar to tiem, kuri paliks strādāt, būs jāstrādā dubultā.

Vienlaikus arī profesors uzteic Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcu, kura beidzamajā laikā izdarījusi milzīgu darbu, jo tur ārstējušies ap 90% visu Covid-19 pacientu.

SAISTĪTIE RAKSTI