Foto: SHUTTERSTOCK

Ārstu kļūda: “mirušais” pēkšņi atdzīvojas tieši pirms kremācijas 20

Pievieno LA.LV

Indijā, Radžastānas štatā, noticis šokējošs incidents, kad 45 gadus vecs vīrietis, kurš bija kļūdaini pasludināts par mirušu, atdzīvojās tieši pirms kremācijas, vēsta “Daily Mail”.

Veselam
3 dārzeņi un 3 ogas, ko jūlijā vajadzētu ēst pilnām mutēm, lai organisms būtu “uzlādēts” ilgam laikam
Pēc pirmās ziemas jau gribēsies pārdot: 10 automašīnas, kas Latvijas klimatam nav piemērotas
Kokteilis
FOTO. Jāņa Lūsēna “Ozolu skola” meklē jaunu saimnieku: sludinājumā atklāts, par kādu cenu komponists to ir gatavs pārdot 22
Lasīt citas ziņas

Rohitašs, kurš dzīvoja vietējā patversmē, saslima un 20. novembrī tika nogādāts slimnīcā, kur viņa stāvoklis strauji pasliktinājās.

Drīz vien ārsti pasludināja viņu par mirušu un nosūtīja viņa ķermeni uz morgu, neveicot pēcnāves ekspertīzi, lai apstiprinātu viņa nāvi, bet tikai izsniedzot dokumentus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vīrietis pavadīja aptuveni trīs stundas morga saldētavā, pirms tika  sagatavots kremācijai.

Kad ķermenis jau tika novietots uz sārta, vīrietis pēkšņi izrādīja dzīvības pazīmes, šokējot visus klātesošos.

Viņš tika nekavējoties nogādāts atpakaļ slimnīcā intensīvai ārstēšanai. Neskatoties uz šo brīnumaino atdzimšanu, Rohitašs nomira no rīta 22. novembrī reanimācijā.

Saistībā ar  šo incidentu no amata atstādināts slimnīcas galvenais ārsts un vēl trīs ārsti, kuri tiek vainoti nolaidībā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.