foto: LETA

Astafjevs kļuvis par FK “Jelgava” galveno treneri 0

Par FK “Jelgava” galveno treneri kļuvis Latvijas izlases rekordists aizvadīto spēļu skaita ziņā Vitālijs Astafjevs, apstiprinājis kluba direktors Jānis Vuguls.

Reklāma
Reklāma
“Vecāki un pedagogi ir pastrādājuši noziegumu pret bērniem!” Skolotājs pastāsta par reālo situāciju skolās
Gadsimtiem rūpīgi glabāts noslēpums: ko par tevi atklāj tava dzimšanas mēneša akmens
“Mana meita noteikti nav vienīgā!” Tēvs brīdina vecākus, lai sargā bērnus no kebabnīcu darbiniekiem 16
Lasīt citas ziņas

Astafjevs darbu ar komandu sācis trešdien, viņa asistenti būs Andrejs Piedels un Dāvis Caune.

43 gadus vecais Astafjevs līdz šim darbojās “Skonto” un arī Latvijas izlases treneru korpusā, un Jelgavā viņam būs pirmā pieredze galvenā trenera amatā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savulaik kā spēlētājs viņš Latvijas izlasē aizvadīja 166 spēles, kas joprojām ir gan Latvijas, gan Eiropas rekords. Šajos mačos pussargs guva 16 vārtus.

Trīs reizes Astafjevs, kurš karjeras lielāko daļu pavadīja “Skonto”, atzīts par Latvijas gada labāko futbolistu (1995., 1996. un 2007.) Tāpat viņš spēlēja klubos Austrijā, Anglijā un Krievijā. Spēlētāja karjeru viņš beidza 2010. gadā.

FK “Jelgava” sezonu sāka Vladimira Beškareva vadībā, bet pēc Latvijas kausa iegūšanas viņš veselības problēmu dēļ atkāpās no amata.

Pēc mēneša “Jelgava” no pirmās kvalifikācijas kārtas uzsāks dalību UEFA Eiropas līgas turnīrā, kurā pirmos pretiniekus uzzinās 23.jūnijā gaidāmajā izlozē.

“SMScredit.lv virslīgas” kopvērtējumā “Jelgava” ar 19 punktiem 12 spēlēs ieņem piekto vietu.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.