Foto: imago images/Chris Emil Janßen/ SCANPIX/ LETA

“AstraZeneca” peļņa pirmajā pusgadā pieaugusi par 40% 8

Pievieno LA.LV

Lielbritānijas un Zviedrijas farmācijas kompānija “AstraZeneca” šā gada pirmajā pusgadā strādājusi ar 2,1 miljarda ASV dolāru peļņu, kas bijusi par 40% lielāka nekā pagājušā gada janvārī-jūnijā, liecina uzņēmuma pārskats.

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
Šobrīd jau nepieņemamas frāzes, ko tagadējiem četrdesmitgadniekiem bērnībā vecāki bieži teica, “labu gribēdami”
“Tā vairs nebūs!” Saimniecība, kurā pašlasīšanai piedāvā zemenes, atklāj, cik bezkaunīgi izrīkojusies kāda četru vīriešu kompānija
Lasīt citas ziņas

Kompānijas ieņēmumi šajā laika posmā pieauguši par 23% līdz 15,5 miljardiem dolāru.

Ieņēmumi no Covid-19 vakcīnas “Vaxzevria” pārdošanas janvārī-jūnijā bijuši 1,2 miljardi dolāru.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pirmajā pusgadā “AstraZeneca” piegādājusi 319 miljonus “Vaxzevria” devu.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.