Horoskopi un mistika

Astroloģe nosauc veiksmīgās un bīstamās dienas, kas gaidāmas šovasar0

Foto: Unsplash

Avots: Jana Reķe, “Spīgana”, AS “Latvijas Mediji”.

Astroloģiski paskatoties uz gaidāmo vasaru, atliek vien noelsties – tik daudz kas šajā laikā notiks! Tā globāli skatoties, vasaru varēs iedalīt divos lielos periodos: no jūnija līdz 12. jūlijam un no 13. jūlija visa atlikusī vasara. Attiecīgi – cik vasaras pirmā puse būs sarežģīta un bremzējoša, tik otrajā pusē jau gribēsim maksimāli īsā laikā paveikt neiespējamo, gluži tā, it kā gribētu iespēt sadarīt iepriekšējos mēnešos iekavēto.

Ievadam – aptumsumu koridors

Vasaras pirmās puses lielākais notikums ir aptumsumu koridors. Aptumsumu laiks vienmēr iezīmē īpaši nozīmīgas dzīves pārejas, liktenīgas izmaiņas vai pagriezienus, tādēļ arī astrologi tam mēdz pievērst tik lielu uzmanību.

Aptumsumu koridors sākās jau 5. jūnijā ar Latvijā daļēji redzamu Mēness aptumsumu. Ar to arī aizsākās 1,5 gadu gara transformāciju ciklu programma, kurā mēs mācīsimies būt vienkāršāki, atgriezties pie dabiskuma un dzīves pamatvērtībām, daudzi tiks gāzti no augstprātības un pārgudrības podestiem ar bērnišķīgi patiesu izsaucienu – karalis ir kails!

Sekojošie 21.jūnija un 5.jūlija aptumsumi noslēgs iepriekšējo apziņas evolūcijas ciklu, kurš ilga no 2018. gada jūlija. Šis laiks mūs visus mācīja, kā būt stipriem un staltiem savā apziņā, saglabājot savu iekšējo maigumu, spēju būt naivam un atvērtam pasaulei, kā bērnam uzticēties dzīvei un tam, ka mēs visi tiekam mīlēti un loloti – pat tad, ja to neapzināmies. Kā mums visiem kopā un katram atsevišķi ar šīs mācības apgūšanu būs gājis, parādīs notikumu daba un mūsu pašsajūta ap šiem datumiem.

Bonifāciju brīvdienas būs beigušās

2.jūlijā mūsu bonifāciju brīvdienas būs beigušās – pavasara mēnešos vieniem sajustā, citiem apjaustā brīvības lielā nozīme noies tādā kā otrā plānā. Pienākumi, atbildība un attieksme, ka ir lietas, kas vienkārši ir jāizdara, sāks atkal pār mums dominēt, un tā – līdz pat decembrim. Tieši šie pēdējie mēneši ļāva mums apzināties vārda brīvība nozīmi un lomu, un šis pagaidām bija sagatavošanās posms tam, kas mūs sagaida 2021. gadā.

Pa vidu – retrogrāds Merkurs

No 18.jūnija līdz 12.jūlijam ir daudziem labi pazīstamais retrogrādā Merkura laiks, kas ir izslavēts ar dažādu tēmu ķeršanos, tehniskajām ķibelēm un pārpratumiem. Vienlaikus tas ir ļoti produktīvs pašizziņā un savas galvas sakārtošanā.

Šoreiz tā ietekme būs jo īpaši spilgta, pateicoties aptumsumiem. Tādēļ arī tajos būtu ieteicams tik lielu akcentu likt uz iedziļināšanos sevī un savas sāpīgās pagātnes atlaišanu. Ja esi sagrēkojusi – lūdz piedošanu, ja jūties vainīga, lūdz piedošanu, atlaid skumjās pagātnes ēnas un piedod sev. Tas atbrīvos milzu resursu un ļaus tavai iekšējai gaismai uzvarēt pār tumsu.

Kopā ar visu augstākminēto visu vasaru (līdz 7.augustam) mūsu iekšējā sieviete būs noskaņota diezgan rotaļīgi, sajūtās mēs ilgosimies pēc viegluma attiecībās un ikdienā. Kā arī meklēsim ātrās un vieglās receptes pašsajūtas uzlabošanai un sievišķības celšanai.

Pilnmēness uz steroīdiem

Mēness aptumsuma laikā 5.jūlijā visas rūpīgi slēptās emocijas un pareizības var sasniegt savu galējo robežu. Tam, lai sevi turpinātu likt kādā noteiktā rāmītī, vienkārši jau vairs var nepietikt spēka. Tiesa, šī tēma ir aktīva jau no 21.jūnija, tādēļ tagad, uz aptumsumu koridora beigām, gaidāmi noslēdzošie akordi, lai mēs uzskatāmi katra jau priekš sevis varētu izdarīt secinājumus, cik lielā mērā mēs tiešām radām pašas savu dzīvi. Tādēļ elpojam dziļi un mēģinām būt maigākas un iejūtīgākas pret sevi un apkārtējiem! Neatliec uz šo laiku nopietnus darbus, neprasi un negaidi ne no viena pārāk daudz.

Apkopojot galvenās rekomendācijas vasaras pirmajai pusei (līdz 12.jūlijam):

  • Šis laiks nemīlēs jauno, vairāk to, kas ir aizgājis vai kas ir gatavs aiziet;
  • Nebūtu ieteicamas spontānas iniciatīvas, projekti, pirkumi un attiecības;
  • Vēro notiekošo, piefiksē situācijas, savas sajūtas un reakcijas uz tām, necenties izdarīt pārsteidzīgus secinājumus;
  • Trīs dienas pirms un pēc aptumsumiem dzīvo maksimāli harmoniski bez provokācijām un izaicinājumiem;
  • Šā laika maģiju izmanto savas dzīves ievirzīšanai vēlamā gultnē.

Ko gaidīt vasaras otrajā pusē?

Šajā laikā enerģijas būs daudz, kādai tās var būt pat par daudz. Tas var vedināt steigties un pārsteigties, izjust aizkaitināmību vai nepacietību, bet to visu var viegli sabalansēt ar aktīvu dzīvesveidu un ierosmi darboties. Patiesībā šāds paaugstināts tonuss saglabāsies līdz pat jaunajam gadam, tādēļ gaidīt vai cerēt, ka viss pāries vai norims pats no sevis, nav iemesla.

Visām enerģiskajām, ugunīgajām, virzošajām un drosmīgajām – šis ir jūsu laiks, kad aktīvi rosīties! Mierā nosēdēt tāpat nevarēsim, un tev noteikti būs ieceres, sfēras un jomas, kurās kā reiz būsi nocietusies, gaidot brīdi, kad kaut ko varēs arī virzīt uz priekšu, ne tikai dzenāt pa apli.

Tomēr paturam prātā, ka lielākā daļa astroloģisko smagsvaru ir savā pasīvajā fāzē, vedinot jebkuru vērienīgāku ieceri vai plānu uzmanīgi izvērtēt atkārtoti. Svarīgākās tēmas gan mūsu pašu dzīvēs, gan uz lielās pasaules skatuves būs jau pazīstamas. Mēs varam celt augšā visdažādākos savus talantus, uzkrāto stāžu, agrāk iegūtās izglītības, lai saķīmiķotu, salipinātu, pārveidotu un pielāgotu tos šim interesantajam laikam, tādējādi radot pavisam ko jaunu.

20.jūlijā Jaunmēness būs piemērots šādiem apgreidotiem (uz agrākām iestrādēm vai pieredzi balstītiem) sākumiem. Vairāk gan pašām spīganīgākajām no mums. Jo jārēķinās ar diezgan spēcīgu iekšēju vai ārēju pretestību vai kādiem ierobežojošiem faktoriem. Par spīti tam, kopā ar Saulītes ieiešanu Lauvā 22.jūlijā palielināsies iespēja radoši apiet vai atrisināt radušās problēmas.

Šī vasara būs gatava mūs pārsteigt, te piebremzējot mūsu soli, te liekot padomāt divreiz, pamatīgi izsvērt izdarāmās izvēles, būt vienkāršākām savā gudrībā, maigākām savā mīlestībā, sirds uztverīgākām un radošākām, savienojot debesis ar zemi. Un tas viss – lai mūsu gaisma varētu izplesties, izkliedējot pagātnes ēnas. Lai degsme, aizrautība un iekšējā guns tevi piepilda un nes!

P.S. Tiek uzskatīts – ja aptumsums nav novērojams konkrētajā teritorijā, tad tas to neskar vai skar ļoti minimāli. Ietekme noteikti būs mazāka, bet nevar apgalvot, ka tās nav nemaz, vai to pilnībā noignorēt. Mēs visi esam savstarpēji saistīti. P.P.S. Ir astrologi, kas rekomendē aptumsuma ietekmē primāro nozīmi likt uz mezgliem un to atrašanās vietu zīmē un grādā. Tomēr mezgls pats par sevi nenes enerģiju, bet aptumsuma laikā izpaužas caur Sauli vai Mēnesi, tāpēc savā analīzē primāri vados pēc spīdekļiem.

Labas dienas startam:

23.līdz 25.jūlijs, 28.jūlijs, 30.jūlijs, 4. un 5.augusts.

Spriedzes dienas:

4. līdz 6.jūlijs, 12. līdz 15.jūlijs, 19. līdz 21.jūlijs, 26.līdz 27.jūlijs, 2. un 3.augusts.

Andris Kraņevskis, vēdiskais astrologs

Vēdiskā tradīcija Saules un Mēness aptumsumus uzlūko ļoti nopietni un uzskata tos par dramatiskiem notikumiem, taču jāatceras arī tas, ka nebūt ne visiem aptumsumiem ir vienāda ietekme uz mūsu dzīvi. Ir svarīgi ņemt vērā to, ka, gadījumā ja aptumsums kādā teritorijā nav novērojams, tad tā nozīme ir otršķirīga vai nebūtiska.

Aptumsumu ietekmē var pastiprināties hroniskas slimības, psihiskās kaites, iespējams nokļūt kādā sarežģītā situācijā, bieži aptumsumi nes sev līdzi pēkšņas pārmaiņas, var maldināt uztveres spējas, provocēt uz nelietderīgu un spontānu darbību. Tādēļ šis nav labs laiks jaunu lietu sākšanai. Saules aptumsuma laikā cilvēka apziņa kļūst aptumšota – ir daudz grūtāk orientēties apkārtējos notikumos. Tāpēc vairojas stresi, sasprindzinājumi, graujošas darbības. Mēness aptumsuma laikā cilvēku prāts, domāšana, emocionālā sfēra ir ļoti viegli ievainojamas. Pieaug psihisko traucējumu skaits.

Aptumsumi konkrētajos zvaigznājos atkārtojas pēc 19 gadiem. To izmantojot, aptumsuma dienā var palaist kādu programmu, kas darbosies nākamos 19 gadus. Nevajadzētu uzskatīt aptumsumu par kaut ko fatālu un ņemt vērā briesmu prognozes par dažādiem apdraudējumiem, iespējamām katastrofām, kariem, teroru, avārijām u.c. Jā, protams, aptumsumu laikā riski pieaug, bet tas ir atkarīgs no mums pašiem, kādas programmas, kādas domas mēs raidām Visumā.

Saistītie raksti

Aptumsumu brīdi var salīdzināt ar datora pārstartēšanu. Tas ir dabisks process, kuru mēs visi esam piedzīvojuši daudzas reizes. Tas nav pasaules gals vai superkatastrofa, bet tam, kas sevi izdzīvojis, šis process var būt fatāls. Lielākajai daļai lietu un cilvēku tas tā nav.

Vēdiskā tradīcija aptumsuma laikā iesaka:

  • Paliec mājās, neapmeklē slimnīcas, kapsētas, nelieto alkoholu, tabaku, narkotikas, izvairies no cilvēku pulcēšanās vietām;
  • Neizmanto internetu, neskaties televīziju;
  • Nekādā gadījumā neskaties uz aptumsumu;
  • Veic mierīgas darbības, atpūties, meditē, lasi garīgo literatūru.
LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LA
LA.LV
Veselam
“Jā, Covid-19 ir bīstams, bet tas ir pārspīlēts,” uzskata Apinis 40
12 stundas
IF
Imants Frederiks Ozols
Pasaulē
“Tas ir rets notikums!” Otrdien Latvijā ieradīsies Francijas prezidents Makrons kopā ar kundzi Brižitu
7 stundas
EL
Egils Līcītis
Latvijā
“Uhaņā saražotais draņķis ir izrādījies no aplam izturīga materiāla taisīts.” Egila Līcīša feļetons 2
6 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
“Kāpēc lai es kaut ko tādu ēstu?” Skolēni izbrāķē savdabīgās brīvpusdienu pārtikas pakas 1
3 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Nepamodās no narkozes: zobārsta krēslā nomirst deviņus gadus veca meitenīte 3
10 stundas