Horoskopi un mistika
Horoskopi

Gaidāma emocionāli spēcīga nedēļa! Horoskopi no 29. jūnija līdz 5. jūlijam0

Foto: Black Salmon/SHUTTERSTOCK

Avots: Linda Krāģe, “Nedēļa Kabatā”, AS “Latvijas Mediji”.

Auns

Nozīmīga nedēļa mērķu realizācijai. Pastiprināsies ambīcijas kaut ko sasniegt. Var būt darīšanas ar ietekmīgiem cilvēkiem un autoritātēm, kā arī pašam var rasties iespējas pierādīt savu varēšanu. Izvēlies godīgus līdzekļus.

Vērsis

Spēcīgi darbosies intelekts, spēsi aptvert notiekošo plašā mērogā. Intelektuālam darbam jo īpaši piemērota trešdiena. Aktīvāk ieteicams darboties nedēļas pirmajā pusē. Piektdien un sestdien emocionālus lēmumus nepieņem.

Dvīņi

Naudas lietām svarīga nedēļa. Ja ir nesakārtoti finansiālie jautājumi un grāmatvedības lietas, šajā nedēļā šī tēma var aktualizēties. Ievēro morālās un ētikas normas un nekļūsti pārlieku mantkārīgs. Kādam citam var būt vajadzīgs tavs finansiālais atbalsts.

Vēzis

Būs vajadzīgas tavas zināšanas, tavu kompetenci novērtēs. Izrādi atbalstu tiem, kam tas nepieciešams. Iespējami svarīgi notikumi tava laulātā dzīvē. Citi ietekmīgi cilvēki var tevi iesaistīt savās darīšanās. Nedēļas nogalē var traucēt emocionalitāte.

Lauva

Šo nedēļu veiksmīgi vari izmantot garīgajām praksēm, izmantot alternatīvo medicīnu. Svarīgi sakārtot savu iekšējo pasauli, dzīvot saskaņā ar dabu un lietot veselīgu uzturu. Neaizmirsti pievērst uzmanību arī mājai un ģimenei.

Jaunava

Emocionāli spēcīga nedēļa. Svarīgi notikumi gaidāmi mīlas jautājumos un attiecībās ar bērniem. Traucēt var greizsirdība un skaudība. Nesalīdzini sevi ar citiem. Laba nedēļa hobijiem un radošam darbam.

Svari

Svarīgi atcerēties par savām saknēm un dzimtu. Apciemo, sakop kapus, ja iespējams, palīdzi vecākiem un ģimenei – tas sekmēs tavu iekšējo transformāciju un savas dziļākās būtības izpratni. Iespējama arī aktīva sadarbība ar citiem cilvēkiem.

Skorpions

Intelektuālās aktivitātes prasīs piepūli un ieguldīšanos. Tavs viedoklis un zināšanas būs svarīgas – tas būs jaudīgs spēks, ar kuru spēsi ietekmēt citu cilvēku dzīves, tāpēc runā un izsakies apdomīgi.

Strēlnieks

Laba nedēļa finansiālo panākumu gūšanai, tikai nekļūsti pārāk alkatīgs. Tev būs svarīgas tavas dzīves vērtības un svarīgos jautājumos nebūsi gatavs piekāpties. Attiecību lauciņā viss mierīgi un harmoniski, ja vien nereaģēsi emocionāli neadekvāti.

Mežāzis

Svarīga nedēļa tavas personības transformācijai. Labs laiks, lai mācītos un bagātinātos ar dzīves gudrībām. Tava personība atstās spēcīgu iespaidu uz citiem, bet nekļūsti pārlieku autoritārs. Ņem vērā citu cilvēku vērtības un vajadzības.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Mīlestībā veiksies labi, lai gan nedēļas nogalē pret attiecību jautājumiem jāizturas ļoti uzmanīgi, centies nebūt sarkastisks. Notikumu līmenī aktivitāšu var nebūt daudz, toties aktīvas pārmaiņas iespējamas iekšējā pasaulē.

Zivis

Ieteicams padomāt par nākotnes plāniem un kā sasniegt to, pēc kā tiecies. Svarīgi uzturēt labas attiecības ar bērniem. Veiksmīgi vari nodarboties ar radošiem hobijiem. Mājās pret tuviniekiem izrādi rūpes un mīlestību.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.