Foto: FOTOLIA

Astrologi prognozē: ko šis laiks māca un ko gaidīt līdz pat jūnija beigām? 0

Avots: žurnāls “Spīgana”, AS “Latvijas Mediji”.

ANDRIS KRAŅVSKIS (vēdiskais astrologs)

Visu periodu Mežāzī atrodas Jupiters un Saturns. Piedevām abi visu laiku ir retrogrādi. Jupiters Mežāzī ir savā vissliktākajā pozīcijā. Var darboties ar nekustamajiem īpašumiem, aktivizēsies lietas, kas saistītas ar zemi, ar dabiskajiem izrakteņiem. Karjeras attīstības jautājumi ir traucēti, tie bremzēsies. Laiks piemērots karjeras izanalizēšanai un plānošanai. Juridiskas lietas labāk atlikt. Rekomendējams veikt kādas reliģiskas vai garīgas prakses. Būtiski ir ievērot disciplīnu un metodisku, sistēmisku pieeju darba lietām. Vienkāršība un askētisms ir īpašības, kuras palīdzēs iet tālāk. Labdarība arī ir viena no metodēm, kas atvieglina periodu.

AD
Artis Drēziņš
Ziņas
Neskaidros apstākļos no šautas brūces miris prokurors Ļeļevs 39
12 stundas
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 36
8 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
17 stundas
Lasīt citas ziņas

Horoskopa 2. mājā atrodas Venera, kura šeit jūtas labi. Tas mazinās naudas spriedzi, bet emocionālie pārdzīvojumi vairāk notiks mūsos iekšēji, dalīšanās ar emocijām būs apgrūtināta. Šajā mājā atrodas arī Saule, kura ir ienaidnieks Venerai. Jāuzmanās no tā, ka mūsu pašu ego ir tas, kā dēļ var saasināties naudas problēmas. Būtiski ir ieklausīties apkārtējos cilvēkos, viņu vajadzībās, procesos sabiedrībā.

25. maijā Merkurs ieiet savā zīmē – Dvīņos. Uzlabosies komunikācija, tā kļūs loģiskāka un pragmatiskāka.

CITI ŠOBRĪD LASA

Būtiski visu periodu ir uzmanīties no maldinošas informācijas, visi fakti ir vairākkārt jāpārbauda. Diezgan liels risks, ka var parādīties kāda kļūdaina informācija.

5.jūnijā notiek Saules aptumsums. Redzams arī Latvijā. Svarīgi šajā dienā nesākt jaunas lietas, neņemt aizņēmumus, var saasināties saslimšanas, jo īpaši hroniskās. Svarīgi šajā dienā veikt garīgas prakses un izstarot mīlestību.

* Vēdiskā astroloģija izmanto sidērisko zodiaku un runā par planētu (grahu) atrašanos zvaigznājos. Rietumu astroloģija lieto tropisko zodiaku un runā par planētu atrašanos zīmēs. Nobīde starp zodiakiem ir aptuveni 24°.

Maiju kalendāra vēstījums

JANA REĶE, astropsiholoģe (jana.reke@gmail.com)

14. līdz 26.maijs: jauns sākums

Šis ir jauns 260 dienu maiju kalendāra cikla sākums. Enerģētiskais vilnis, kas ļaus apjaust savus iekšējos impulsus, dziņas un motīvus un liks meklēt visīsāko ceļu uz rezultātu. Milzu spēks tiks rasts labos draugos, kopībā un dvēseļu radniecībā. Notikumu daba izmainīsies 19.V, kad sajutīsi jauno lomu, uz kuru tālāk tiekties. Diena, kurā uzzināsi, cik reāli tuvu vai tālu tu esi no šīs jaunās lomas.

27. maijs līdz 8.jūnijs: perfektais rezultāts

Vilnis, kurā, tiecoties uz perfekciju, apjautīsim, ka perfekts ir tikai dievs, bet viss pārējais ir tikai attāla tā atblāzma. Laiks, kad tīrais prāts, kurā nevirmo pagātnes vai nākotnes tēli, ļauj nedaudz pieskarties šai dievišķās mīlestības perfekcijai. Tieši mīlestība un dievišķā vienotība palīdzēs atrauties no perfekcijas ēnas puses – kritikas, ļaujot apjaust, cik daudz vēl sevī jātransformē, lai tai pietuvotos.

9.līdz 21.jūnijs: lomu spēles

Laiks pārbaudīt iepriekš izsapņotās lomas un pašradītā tēla atbilstību realitātei. Vilnis, kurā iedvesmoties. Kā magnēts pievilks harizmātiskas personības, kurām gribēsim līdzināties un atbilst. Patiesībā, ja tu apjaut, kā tev vēl pietrūkst, un pats vēl nespēj ļauties radošajam plūdumam jaunajā lomā, tad mijiedarbība ar tiem, kas tai pilnībā atbilst, var palīdzēt visātrāk apgūt to arī pašam.

Ko sola Taro kārtis?

HILARIONA (taroloģe; hilarionai@gmail.com_

Mēneša raksturojums. Viena procesa beigas vienmēr ir cita procesa sākums. Šis pārejas posms nereti ir grūts. Tuvākās 30 dienas varētu raksturot kā pārmaiņu koridoru. Tas no mums prasīs dažus sirmus matus un nervu stīgu raustīšanu, tomēr spītība un vēlme saglabāt sev būtisko palīdzēs tam iziet cauri. Šobrīd zāļu skapītī noderētu trīs lietas: taupība, savu resursu apzināšana un prāta bremzēšana uz drāmas scēnu ģenerēšanu mūsu prātos.

Spēks: ticība tam, ka ikviena situācija sevī nes vērtīgas mācībstundas. Jo vairāk kolekcionēsim tās, nevis gaušanos par to, kas neizdodas, jo enerģiskāki un darboties griboši kļūsim.

Izaicinājumi: saskatīt potenciālu tajā, ko darām. Ticēt, ka izdosies. Būs grūti atrast prieku ikdienā. Uz jautājumu: “Kā tev iet?” biežāk skanēs īss: “Normāli.” It kā nav lielu bēdu, bet… arī prieks paslēpies.

Padoms veiksmīgam mēnesim: rast sev iespēju pabūt vienatnē ar sevi, paiet malā no ikdienas situācijām, no ikdienas burzmas, jo skaidrs skatījums uz situāciju šoreiz būs no attāluma. Skats no malas rādīs jaunas nianses vai pat citu bildi. Runājot salīdzinājumos – noliec malā palielināmo stikliņu, ar kuru visu vērtē. Tā vietā ņem instrumentus, kas tev palīdz radīt pretēju efektu un paraudzīties citām acīm uz savu dzīvi.

Sākas garīgo līderu laiks

AIGARS VĪTOLS (numerologs, vitols.aigars@gmail.com)

Savas personības Es apzināšanās, veselības, dzīvesveida un dzīves stila izpratne un izmaiņas dominē šogad maijā. Numeroloģiskie aprēķini apstiprina cilvēku izolēšanos no sabiedrības un savas patības, esības meklējumus. Prātus pamatā nodarbina eksistenciāli, saimnieciski jautājumi.

Profesionālajā jomā priekšplānā izvirzās individuālās profesijas, kurās nepieciešams realizēt savas unikālās intelektuālās un tehniskās prasmes (medicīna, pedagoģija, pārvaldība, sociālie jautājumi, palīdzība citiem). Aprīlī līderības jautājumi bija saistīti ar profesionālo vadību un pārvaldību, bet maijā līderība ir saistīta ar garīgu un mentālu pārvaldību, kas vairāk pamanāma tādās jomās kā apmācības, zinātne, politika u. tml. Maijs atklāj, kas ir šo jomu pamanāmākie spēlētāji.

Maijā dzimušie vienmēr ir pārliecināti par sevi, savām spējām un iespējām. Dzīvē virzās mērķtiecīgi, taču sabiedrībā mēdz ieņemt neatkarīgu novērotāja pozīciju. Savukārt viņu labākā aizsardzība ir uzbrukums. Šiem cilvēkiem vienmēr ir ļoti sarežģītas attiecības ar mammu, un, jo labāk dzīvo viņu mamma, jo vieglāk dzīvot viņiem pašiem.

Sarežģītākie dzimšanas datumi maijā, raugoties no cilvēku likteņa un karmas viedokļa, ir 5., 13., 18., 20., 27.

Jūnijs šogad iegriež pārmaiņu ratu – banku jomā, finansēs, izklaides industrijai, tūrismam un ekonomikai kopumā. Būtiski kļūst partnerības jautājumi. Panākumu atslēga ir sadarbībā.

Varēja būt, bet nebij’ – šis laikposms ķīniešu astroloģijas skatījumā

LĪGA POMMERE (Austrumu astroloģe, pommere_liga@inbox.lv)

Austrumu zvēri vienmēr kalendārā izkārtojušies noteiktā secībā. Sezonas pirmais zvērs ir aktīvs lēcējs jaunajā, otrais – emocionāls jūsmotājs, trešais – kreatīvs, sevī iegrimis mākslinieks. Pavasarī jau valdījušie Tīģeris, Trusis un Pūķis 5. maijā dod ceļu jaunajai – vasaras zvēru trijotnei.

Pēc metafizikas likumiem, līdz ar Čūskas atnākšanu atkal gaidām jaunu spēju kustību uz priekšu, taču… šī ir Iņ Metāla Čūska.

Koks ir par augšanu un pavasari, savukārt Metāls – nopietni par rudeni un ražas novākšanu.

SAISTĪTIE RAKSTI

Iņ Metāla skaudrais un smeldzīgais rudens vēsmu zvans šogad Čūskā pamodina pragmatisku analītiskumu. Maijā sievietei būtu jādomā par skaistumu, vasaras kleitām, izpriecām un izbraukumiem, bet te šī apdomīgā Čūska čukst viņai ausīs – pagaidi, padomā, septiņreiz nomēri, tikai tad nogriez. Iņ Metāls ir kā smalka likteņspalva, kas iemērkta tintē un tikai gaida, kurā vietā teikumā likt komatu. Varbūt – pakārt nedrīkst, apžēlot? Varbūt – pakārt, nedrīkst apžēlot?

Tāda, dziesmas vārdiem sakot, varēja būt, bet nebij’ ne skūpstu, ne mēnesgaismas …sajūta.

Var pārņemt smeldzīgs žēlums, ka nevar priecāties un baudīt pārmēru, taču saprotam, ka pēc skaudrām maija salnām ausīs jauna saule, un visus ziedus nekad nenokost. Ņemam to spalvu savās rokās un liekam liktenīgos komatus pašas!

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
Neskaidros apstākļos no šautas brūces miris prokurors Ļeļevs 39
12 stundas
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 36
7 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
17 stundas
AD
Artis Drēziņš
Ziņas
“Viņš pie varas būs tik ilgi, kamēr šņabis lēts!” Pierobežā neviens vairs nedzied slavas dziesmas ūsainajam diktatoram 44
19 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Petraviča: Pilnībā saprotu tos cilvēkus, kas izvēlas nevakcinēties 289
1 diena
Lasīt citas ziņas
AK
Atis Klimovičs
Ziņas
FOTO. Brutāli sadragāti galvaskausi un ribas dziļi ietriektas pie mugurkaula…Šaušalīgs, bet Latvijas vēsturei nozīmīgs atradums Tilžā 36
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. “Kā uzkāpšana uz septītā mākoņa!” Ostapenko un Čavars dalās emocijās 2
5 stundas
ME
Medības
Ziņas
VIDEO. “Sajūta nepatīkama, ka vilks praktiski staigā gar māju!” Sandis par pārsteigumu Talsu pusē 15
7 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. VIDEO. Protestu gaisotnē Tokijā atklāj XXXII vasaras olimpiskās spēles 13
10 stundas
IS
Ilmārs Stūriška
Ziņas
Latvijas basketbola izlase Tokijas olimpisko spēļu turnīru sāks ar maču pret spēcīgo Poliju un kvalifikācijas turnīra pārsteigumu Beļģiju
23:51
GN
Gints Narogs
Ziņas
Leģendāra spēle: pēc 50 gadiem atkal Milvoki
23:37
IB
Ivars Bušmanis
Ziņas
Ārkārtas palīdzība Vācijai: 250 miljonus papildina ar 200 miljoniem 1
23:30
IB
Ivars Bušmanis
Ziņas
Ārkārtas palīdzība Vācijai: 250 miljonus papildina ar 200 miljoniem 1
4 stundas
LE
LETA
Ziņas
Daugavpils “Noah Jurmala” futbola klubs aptur dalību virslīgā 1
4 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
“Noskaņojums ir tāds, ka tas likums tiks pieņemts!” Ašeradens par obligāto vakcinēšanos atsevišķās profesijās 116
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
VIDEO. Nesens valdošās koalīcijas deputāts Kuldīgā rīko pasākumu “pret vakcinēšanās uzspiešanu”; policija soda par neatļautu piketu 48
11 stundas
LE
LETA
Ziņas
EZA iesaka apstiprināt “Moderna” vakcīnas pret Covid-19 lietošanu arī jauniešiem no 12 līdz 17 gadiem 29
10 stundas
MZ
Monika Zīle
Ziņas
Monika Zīle: Muļķīgi amatieriskie klipi, kurus Pavļuts nodēvējis par potēšanās aicinājumu, ir kārtējais ledusbluķis
17 stundas
LA
LA.LV
Stāsti
Konflikts ar īsti dienvidnieciskām kaislībām: zemnieks cīņā pret “Sadales tīklu” ķeras pie motorzāģa 29
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
Leģendāra vasara! Šogad pārspēti jau vairāk nekā 100 karstuma rekordi 7
11 stundas
Tokijas olimpiskās spēles
IS
Ilmārs Stūriška
Ziņas
Latvijas basketbola izlase Tokijas olimpisko spēļu turnīru sāks ar maču pret spēcīgo Poliju un kvalifikācijas turnīra pārsteigumu Beļģiju
3 stundas
LE
LETA
Ziņas
FOTO. “Kā uzkāpšana uz septītā mākoņa!” Ostapenko un Čavars dalās emocijās 2
5 stundas
LE
LETA
Ziņas
Riteņbraucēji Skujiņš un Neilands, kā arī 3×3 basketbola komanda uzsāks cīņas Tokijas olimpiskajās spēlēs 2
5 stundas
IM
Ingrīda Mičāne
Ziņas
“Nekas nav tik pastāvīgs kā pagaidu risinājums!” Piena paviljons – uz neatgriešanos 28
18 stundas
LE
LETA
Ziņas
Lietuvas mediķi: Migrantu bērni no Baltkrievijas saindēti ar psihotropajām vielām 11
14 stundas
LE
LETA
Ziņas
Daugavpilī autovadītājs uzbraucis gājējai, kura no gūtajām traumām slimnīcā mirusi 1
11 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
1971.gads kļuva par svarīgu leģendārās grupas “Menuets” vēsturē 16
18 stundas
JL
Juris Lorencs
Ziņas
“Nomelnojot Rietumu vakcīnas, Kremļa propagandisti iešāvuši paši sev kājā!” Saruna ar Mārci Balodi 21
15 stundas
LE
LETA
Ziņas
Lietuvas pilsētiņas iedzīvotāji protestē pret plāniem izmitināt tur nelegālos migrantus 15
11 stundas
LA
LA.LV
Ziņas
Titavs: “Nav cerību, ka tiksim pie vēl vienas Vairas Vīķes-Freibergas!” 88
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
VIDEO. “Ārsti – slepkavas!” Alūksnē pret vakcināciju izplata dezinformācijas skrejlapas; policija ierosina lietu 143
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
“Jāsaprot, ka būt neatkarīgai valstij nav bezmaksas pasākums!” Kariņš par to, vai valsts sektorā tiks celtas algas 210
21 stundas
JL
Juris Lorencs
Ziņas
Ceturto atmodu gaidot: par kolektīvo intelektuālo degradāciju un jaunu vēlēšanu sistēmu, kas varētu mūs izglābt 85
1 diena
VS
Viesturs Sprūde
Stāsti
Vārmes evaņģēliski luteriskās baznīcas pagrabos un zem grīdas atrasti 16 līķu kauli 10
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
Petraviča: Pilnībā saprotu tos cilvēkus, kas izvēlas nevakcinēties 289
1 diena
LA
LA.LV
Ziņas
FOTO: “Tie var būt bīstami jūrā esošajiem!” Baltijas jūrā pamanīti vairāk nekā 20 ūdensstabi 7
1 diena
IT
Iveta Tomsone
Laukos
“Kur mūsu nauda?” Gaļas liellopu audzētāji ziņo par iespējamu krāpšanu organizētā grupā 39
1 diena
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Karaliene varētu atcelt Harija un Meganas ielūgumus uz platīna jubilejas svinībām. Kas šoreiz sadusmojis Bekingemas pili? 28
1 diena
KA
Kristīne Akmentiņa
Kokteilis
2021.gads Lauvām: labākie mēneši vēl tikai priekšā!
19 stundas