Horoskopi un mistika
Horoskopi

Krīzes atkāpsies! Astroloģiskā prognoze 14. – 20.maijam0

Foto – Shutterstock

Auns

Nedēļas sākumā ievērojami samazināsies enerģijas krājumi, neforsē notikumus. Otrdienas otrajā pusē sastādi jaunu plānu tuvākajam mēnesim, pārskati savas vērtības. Iespējams atrast jaunus peļņas gūšanas veidus. Trešdien, ceturtdien pēc iespējas vairāk laika pavadi svaigā gaisā. Piektdien laba diena lēmumu pieņemšanai.

Vērsis

Pirmdienu pavadi mierīgi. Otrdien liels spēks būs tam, ko nolemsi, kal jaunus plānus, bet pagaidām tos citiem neizpaud. Trešdien – ja kam ķeries klāt, dari ar pilnu pašatdevi, šajā dienā jābūt aktīviem. Ceturtdien uzzināsi daudz ko jaunu. Piektdien – augstas garīgās darbaspējas, bet jutīgs gremošanas trakts.

Dvīņi

Pirmdien, otrdien organisms būs novājināts un viegli pakļauts saslimšanām, tāpēc ieteicams sevi nepārlogot un izvairīties no ļaužu pārpildītām vietām. Piektdien būs vieglāk iedziļināties lietu būtībā, izprast un paskatīties uz pētāmo jautājumu pavisam citām acīm. Radošākā, optimistiskākā un idejām bagātākā diena būs svētdiena.

Vēzis

Otrdien, trešdien veidosies jauns nākotnes redzējums, priekšplānā izvirzīsies jauni mērķi. Trešdien, ceturtdien daudz domāsi, kā to visu realizēt. Līdz konkrētai vīzijai tiksi piektdien, kad viss saliksies pa plauktiņiem, un gūsi konkrētāku priekšstatu par notiekošo. Sestdien – neapvainojies par niekiem, fokusējies uz labāko savā dzīvē.

Lauva

Pirmdien nekādus lēmumus nepieņem, viegli ļauties maldiem un ilūzijām. Otrdienas otrā puse un trešdiena būs jau daudz veiksmīgākas – šīs būs svarīgākās nedēļas dienas, var rasties iespēja parādīt, uz ko esi spējīgs. Ceturtdiena visai neitrāla diena, viegli var tapt ierauts neauglīgās sarunās. Svētdien – iekšējās harmonijas meklējumi.

Jaunava

Līdz ar otrdienu daudzas dzīves krīzes atkāpsies un dažādi negaidīti notikumi pārstās mocīt Jaunavas – varēs nedaudz atslābt. Taču sāksies aktuāls laiks veselības jautājumu risināšanai. Jāpievērš uzmanība, ja aktivizējas kādi hroniski iekaisumi, tāpat arī palielināsies traumu risks. Darbs var paņemt visai daudz enerģijas.

Svari

Pirmdien tīri māju. Trešdiena un ceturtdiena – darbīgas dienas, piemērotas arī sabiedrisku vietu apmeklējumiem, pārgājieniem un ekskursijām. Piektdien, sestdien pieaugs iekšējais nemiers un vēlme padarīt dzīvi košāku. Šajās dienās nevajadzētu sevi pārslogot ar darbiem. Var rasties pēkšņa vēlme aizceļot uz eksotiskām zemēm.

Skorpions

Pirmdien vairies no neapmierinātības izpausmēm. Jaunu vienošanos slēgšanai un līgumu parakstīšanai labvēlīgs laiks, sākot ar trešdienu. Piektdien var nākties pieņemt kādu lēmumu. Nedēļas nogalē iespējamas negaidītas tikšanās vai jaunas iepazīšanās. Vari apsvērt atvaļinājuma plānus, raugoties pēc pēdējā brīža izdevīgākajiem piedāvājumiem.

Strēlnieks

Šonedēļ iespējami svarīgi notikumi darbā. Trešdiena un ceturtdiena piemērotas sakaru dibināšanai, lai izrunātos, lai kārtotu eksāmenus, reklamētu preces un pakalpojumus, dažādu dokumentu sagatavošanai. Piektdien iespējams sakārtot finanšu jautājumus. Idejas un plāni var tikt ieviesti dzīvē. Veiksmīgākā diena – svētdiena.

Mežāzis

Labvēlīga nedēļa mīlas piedzīvojumiem un izklaidēm. Pirmdien attiecības labāk nerisini. Sabiedrisku pasākumu apmeklēšanai piemērotākās dienas ir trešdiena, ceturtdiena un svētdiena. Piektdiena un sestdiena piemērotas patīkamām tikšanās reizēm ar pretējo dzimumu, braucieniem pa ūdeni un restorāna apmeklējumam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī nedēļa var būt kā pagrieziena punkts tavā dzīvē. Kādi procesi beidzas un sākas jauni. Notiks pārorientēšanās un pielāgošanās jaunajam, kas pierašanas fāzē var radīt nelielu apjukumu. Būs jāveido jauni ieradumi, var nākties pārslēgties uz citādu dienas režīmu. Visvienkāršāk adaptēties būs trešdien un ceturtdien.

Zivis

Pirmdien samazināts tonuss, vēlams tikai viegls uzturs. Otrdien no rīta pabeidz iesāktās lietas. Trešdiena piemērota aktīvām darbībām un dažādiem sīkiem pirkumiem. Ceturtdiena – korespondences izsūtīšanai, lai uzstātos ar ziņojumiem, referātiem. Piektdien velti laiku bērniem un saviem mīļajiem cilvēkiem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Dari to, ko pats vēlies! Horoskops 24.maijam
5 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Gaidāma veiksmīga nedēļas! Horoskopi no 25. līdz 31. maijam
6 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Centies vairāk izmantot savu iztēli! Horoskopi 23.maijam
6 dienas

Lasītākie

ZD
Zigfrīds Dzedulis
Ekonomika
Jāmaksā divreiz vairāk, nekā patērēts. Namu pārvaldnieks ūdens zudumos vaino iedzīvotājus
55 minūtes
ĢK
Ģirts Kasparāns
Latvijā
“Latvija nekad nav bijusi okupēta”- 9.maija svinību vietā propagandas cīņa internetā
51 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Pārāk dārgi! Pašvaldības lēmuma dēļ Jūrmalā šogad nav nevienas Zilā karoga pludmales
22 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Pieciem velosipēdistiem vakardiena beidzās bēdīgi. Uz Latvijas ceļiem joprojām daudz cietušo
10 minūtes
LE
LETA
Dabā
Beidzot plus 20 grādi. Taču diena būs vējaina
1 stunda