Apbrīno

“Astro’n’out” izdod remiksu albumu “Lion’s Share Remixes”0

Publicitātes foto

Vakar vakarā Rīgas DJ skolā “Astro’n’out” prezentēja savu pirmo remiksu labumu “Lion’s Share Remixes”, kurā iekļauti septiņi remiksi no pagājušā gada nogalē izdotā albuma “Lion’s Share”. Albumā iekļauti trīs profesionāļu jeb pasūtījuma remiksi apvienībai Bandmaster ( DJ Rudd un Andis Ansons) dziesmai “I’m Ready”, apvienībai Tommy U un Tob Luii dziesma “Dive” un Ville Camellia 66 dziemsmai “Bong”. Pārējie četri remiksi ir konkursa uzvarētāju darbi dziesmām “In Fog” un “So Close To Me”.
Kā jau iepriekš ziņots, grupa “Astro’n’out” 22. aprīlī izsludināja remiksu konkursu, kurā piedalījās 27 dalībnieki, kas kopā iesūtīja 33 dziesmu remiksus. Konkursā uzvarēja apvienība “KASETES”, kuras divi remiksi tika iekļauti grupas ‘Astro’n’out” jaunajā albumā, kā arī, saņēma Mūzikas Centra dāvanu karti 100 EUR vērtībā un portāla Bobe.me balvu 700 Eur vērtība kampaņai Baltijas valstīs. Otrajā vietā palika KASHUKS ar diviem remiksiem, kuri arī iekļauti albumā un saņēma dāvanu karti no Discomania.lv 150 EUR vērtībā.
Šis ir “Astro’n’out” pirmais remiksu albums, tā tapšanu komentē Māra Upmane-Holšteine: “Jau ļoti ilgu laiku galvā ir domas par to kā Astro’n’out mūzika varētu skanēt remiksētās versijās. Manā personīgajā mūzikas izlasē sen ir parādījušies dažādi manu mīļāko izpildītāju remiksi un kaut kur pakausī tas vienmēr nepiepildītais sapnis par “Astro’n’out” gabalu, kas tā pa īstam iederētos uz deju grīdas klubos. Kādā dienā DJ Rudd un Andis Ansons pieteicās, ka vēlētos uztaisīt dziesmas ” I’m Ready” remiksu. Kad remiksu pirmo reizi dzirdējām, bija skaidrs, ka jāturpina. Palūdzām uztaisīt remiksus savām draugu apvienībām Ville Camellia 66 un TommyU&Tob Luii, kuriem ir zināms rokraksts un bijām droši par rezultātu. Pēc tam izsludinājām remiksu konkursu, jo sapratām, ka vēlamies, lai ar mūsu mūziku strādā visi, kam ir interese un cerējām uz pārsteigumiem, apzinoties, ka nepazīstam visus talantīgos elektroniskās mūzikas pārstāvjus. Un patīkamus pārsteigumus patiešām arī sagaidījām. Esam ļoti priecīgi, ka bija tik liela aktivitāte un tik dažādi iesūtītie darbi. Ļoti interesesanti dzirdēt cik ļoti citādāk var skanēt “Astro’n’out” mūzika. Liels paldies visiem, kas piedalījās.

Albums pieejams Itunes, Spotify, Juno un citos digitālajos mūzikas servisos:

https://itunes.apple.com/lv/album/lions-share-remixes/id885776059

http://www.junodownload.com/products/astronout-lions-share-remixes/2497045-02/

LA.lv
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Megana Mārkla Londonā vairs neatgriezīsies: karaliskajā ģimenē viņa cīnījusies ar panikas lēkmēm
2 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kanādas premjerministrs Džastins Trudo izrādījis atbalstu princim Harijam un Meganai viņu lēmumā atteikties no monarhu statusa
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Markus Riva pastāsta, ko patiesībā viņš domā par to, ka nav iekļuvis “Supernova” finālā
3 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

LE
LETA
Latvijā
Mūrniece: Šodien jābūvē tādas barikādes, kas mūsu apziņā un prātos aizsargātu Latviju pret viltus ziņām
2 stundas
LE
LETA
Sports
Merzļikins atzīts par NHL aizvadītās nedēļas otro zvaigzni
5 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Ekstrēmos laikapstākļos Spānijā divi bojāgājušie 1
5 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO: Par mata tiesu no lielas nelaimes! Ļaundaris kāpņu telpā sarīko ugunsgrēku
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Kariņš: Koalīcija iebilst pret mīkstākām prasībām VP vadītāja amata kandidātiem
5 stundas