Foto: David GANNON/AFP/LETA

ASV piemēros sankcijas 12 Krievijas uzņēmumiem 0

ASV Tirdzniecības ministrija nolēmusi piemērot sankcijas vēl 12 Krievijas uzņēmumiem, kas Vašingtonas skatījumā darbojas pretēji Savienoto Valstu nacionālās drošības vai ārpolitikas interesēm.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

ASV Tirdzniecības ministrija secinājusi, ka četri uzņēmumi – akciju sabiedrība Zinātniskās izpētes institūts “Vektor”, atvērtā akciju sabiedrība Informāciju tehnoloģijas un sakaru sistēmas, uzņēmumi “GAMMA” un “Syrus Systems” – pieļāvuši un veicinājuši Krievijas hakeru aktivitātes.

Ministrija arī secinājusi, ka vēl divi uzņēmumi – “Divetechnoservices” un “Oceanos” – piegādājuši aprīkojumu un snieguši atbalstu Krievijas jūras spēkiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Piecām citām kompānijām – “AeroKompozit”, Krievijas valsts izpētes centram ORPE, atvērtai akciju sabiedrībai “Aviadvigatel”, atvērtai akciju sabiedrībai NPK-SPP un Voroņežas zinātniskās izpētes institūtam “Vega” – tiks piemērotas sankcijas par palīdzību Krievijas aviācijai ražošanas aktivitātēs.

ASV Tirdzniecības ministrija arī nolēmusi, ka uzņēmums “Nilco Group”, kas bāzējas Baltkrievijā, Irānā un Krievijā, tiks iekļaus “melnajā sarakstā”, jo sniedzis materiālu atbalstu Irānas raķešu programmai.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.