Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atslābsti un pieņem pasauli tādu, kāda tā ir! Horoskopi 14.augustam0

Foto: Pexels

Auns

Labs garastāvoklis tev šodien ir garantēts! Diena būs piepildīta gan ar jokiem, gan smiekliem un kas nav mazsvarīgi – tas viss būs pozitīvi.

Vērsis

Pēdējā laikā tu neesi saudzējis savu veselību, ir laiks atpūsties. Nomierinies, saliec savas domas pa plauktiņiem. Vislabāk, ja šo dienu pavadīsi svaigā gaisā.

Dvīņi

Tev nepieciešama apkārtējo uzmanība, tomēr tad, kad tu to saņem, tu visu sabojā. Un tā vienmēr. Tāpēc nebrīnies, ja tu šodien šo uzmanību nevarēsi ne lūgdams izlūgties.

Vēzis

Dažreiz ir grūti apstāties. Īpaši tad, kad uzņemtais ātrums ir liels. Un tomēr dažreiz tas ir gan tā jādara. Šodien būs tāda diena – vispirms jāpadomā par sevi.

Lauva

Šodien pie tava dzīves apvāršņa būs daudz un dažādas iespējas. Vai tu tās pieņemsi vai palaidīsi garām, ir atkarīgs tikai un vienīgi no tevis paša. Ja tu skriesi, neskatoties pa malām, vari arī nepamanīt.

Jaunava

Tava vērība šodien pārsteigs pat tevi pašu. Nepamanīts nepaliks nekas! Produktīva diena!

Svari

Netrokšņo, nelielies, šai dienai nepatiks skaļi vārdi un solījumi! Ja tu vēlies kaut ko patiešām sasniegt, dari to klusējot. Veiksmei netīk troksnis!

Skorpions

Mainīt šo dienu tev izdosies tad, ja tu to saplānosi. Ja rīkosies pakļauts haosam, tad tev nekas arī neizdosies. Nav plāna – nav rezultāta.

Strēlnieks

Atslābsti un pieņem pasauli tādu, kāda tā ir. Viss var notikt daudz sliktāk un daudz labāk un ne vienmēr tas ir atkarīgs no tevis. Ir lietas, ko tu nevari mainīt.

Mežāzis

Šī diena būs pakļauta dabas likumiem, ne taviem. Nepretojies tam. Izdari kaut ko labu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tas vieglums, ar kādu tu šodien risināsi dažādus naudas jautājumus un darījumus, būs apskaužams. Jā, tevi apskaudīs arī citi, tāpēc uzmanies no nelabvēļiem.

Zivis

Iespējams, ka tu pārāk daudz vērības piešķir dažādām bailēm un savām fobijām. Dažkārt tu kaut ko pat neuzsāc bailēs, ka tev var neizdoties. Nepareizi!

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.