Augustā Dzintaru koncertzālē norisināsies starptautisks romu kultūras festivāls 1

Dzintaru koncertzālē no 18.augusta līdz 20.augustam jau otro gadu notiks starptautiskais romu kultūras festivāls “Roma World”, liecina Dzintaru koncertzāles informācija.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
Lasīt citas ziņas

Tāpat kā pagājušajā gadā, arī šogad festivāls dāvās skatītājiem dažādas emocijas, turpinās iepazīstināt un pārsteigt ar pasaulē slaveniem romu mūziķiem no 16 pasaules valstīm, tai skaitā Spānijas, Francijas, Itālijas, Čehijas, Rumānijas, Moldovas, Ukrainas, Krievijas, Lietuvas, Zviedrijas un citām valstīm.

Festivāla laikā notiks arī jauno izpildītāju konkurss “Roma World uzlecošās zvaigznes”. Konkursā desmit iepriekš izraudzīti dalībnieki uzstāsies starptautiskas žūrijas priekšā. Pieteikties dalībai konkursā var “www.ircf.eu”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Festivālu organizē biedrība “Romu kultūras centrs” un Starptautiskā Romu apvienība, kas apvieno 47 pasaules valstis.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.