Tirdzniecība Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā.
Tirdzniecība Rīgas Centrāltirgus Sakņu paviljonā.
Foto – LETA

Augustā reģistrēta deflācija, bet gada griezumā cenas augušas par 0,1% 0

Pievieno LA.LV

Vidējais patēriņa cenu līmenis šogad augustā, salīdzinot ar 2014.gada augustu, palielinājās par 0,1%, liecina jaunākie Centrālās statistikas pārvaldes dati.

Ko par cilvēku patiesībā pasaka viņa mājoklis? Psihologi izceļ 5 detaļas
“Esi sazvanāms!” Mārtiņš jau bija saplānojis ģimenes ceļojumu, kad saņēma nepatīkamu zvanu no priekšnieka
Dārzs
Kas notiek, ja ķiršus apēd kopā ar tārpiņu? Patiesība, kas pārsteidz daudzus
Lasīt citas ziņas

Precēm cenas samazinājās par 0,8%, bet pakalpojumiem pieauga par 2,4%.

Augustā, salīdzinot ar iepriekšējo mēnesi, patēriņa cenas samazinājās par 0,5%. Precēm cenas samazinājās par 0,7%, bet pakalpojumiem – par 0,1%.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēdējo 12 mēnešu vidējais patēriņa cenu līmenis, salīdzinot ar iepriekšējiem 12 mēnešiem, palielinājās par 0,4%.

Kā ziņots, saskaņā ar Centrālās statistikas pārvaldes datiem šogad jūlijā salīdzinājumā ar pērno jūliju vidējais patēriņa cenu līmenis nemainījās. Jūlijā precēm cenas samazinājās par 1%, bet pakalpojumiem auga par 2,6%.

Pēdējo 12 mēnešu vidējais patēriņa cenu līmenis, salīdzinot ar iepriekšējiem 12 mēnešiem, palielinājās par 0,5%.

Jūlijā, salīdzinot ar jūniju, patēriņa cenas samazinājās par 1%. Precēm cenu līmenis samazinājās par 1,4%, bet pakalpojumiem nemainījās.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.