Foto no interestingphotographers.com

Aukstākais rīts kopš pavasara: daudzviet mīnuss grādi 0

Pievieno LA.LV

Otrdienas rītā gaisa temperatūra Latvijā pazeminājusies līdz +1..-2 grādiem, vienīgi daļā Kurzemes, galvenokārt piekrastē, nav kļuvis vēsāk par +2..+3 grādiem, Rīgas līča piekrastē – par +5 grādiem, liecina meteoroloģiskā informācija.

Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Līdz ar to šis ir aukstākais rīts Latvijā kopš pavasara.

Zemākā gaisa temperatūra naktī reģistrēta Vidzemes augstienē – Zosēnos plkst.3 bija -2,4 grādi.

CITI ŠOBRĪD LASA

Mākoņi daļēji aizklājuši debesis, nav ievērojamu nokrišņu. Pūš lēns līdz mērens austrumu, ziemeļaustrumu vējš.

Rīgā rīta agrumā skaidrs laiks, austrumu, ziemeļaustrumu vējš pūš ar ātrumu 3-8 metri sekundē, gaisa temperatūra noslīdējusi līdz 0..+1 grādam.

Maksimālā gaisa temperatūra pirmdien Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra novērojumu tīklā bija no +5,6 grādiem Zosēnos līdz +9,8 grādiem Ventspilī.

10.oktobra augstākā gaisa temperatūra Eiropā bija +32..+33 grādi Sicīlijas austrumu piekrastē un Kiprā. Zemākā gaisa temperatūra otrdienas rītā -11..-13 grādu Alpu virsotnēs.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.