Austra Zīle. “Ieva dārza dziļumā” 1

Pievieno LA.LV

Arī šogad LATA romānu sērija piedāvā latviešu oriģinālliteratūru visā tās daudzveidībā un krāšņumā. Iznācis pirmais šī gada LATA romāns – Austra Zīle “Ieva dārza dziļumā”.

Kokteilis
Tas padarīs viņu traku vienā acumirklī! Mazi knifi, kā savam vīrietim seksu padarīt neaizmirstamu
No 12. līdz 28. augustam labāk uzmanīties… 3 zodiaka zīmēm dzīve var negaidīti apgriezties kājām gaisā
RAKSTA REDAKTORS
Bijušais aizsardzības iepirkumu centra vadītājs ceļ gaismā dronu iepirkumu aizkulises – viņš jau iepriekš fiksējis iespējamas nelikumības 6
Lasīt citas ziņas

Ursulas dzīve aizrit necilā Rīgas centra namā. Laiks atstāj zīmes gan vidē, gan cilvēku attiecībās. Vieni, ieskaitot vistuvākos, pazūd kara ceļos, citi nāk vietā, taču bārenes saskarsme ar svešajiem veidojas grūti. Bet pagalma ievā un bruģakmeņos, senajās dziesmās un kaimiņu strīdos turpina dzīvot māju sajūta ar reiz gūtajām atziņām par labo un ļauno. Kļūdama par iecienītu aktrisi, Ursula piedzīvo gan lidojuma prieku, gan klupiena nežēlību, bet darbam vajadzīgo patiesības izjūtu atgūst ievā un bruģakmeņu labajos nodomos.

Monika Zīle par romānu teikusi: “Romāna zemslāņos iedziļinoties, iespējams, atradīsim dažu jau savas dzimtas audeklā pamanītu rakstu – kā allaž, ja sižets pieskaras vēsturiskiem notikumiem.”

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.