Roens Deniss saņem apsveikumus no savas ģimenes.
Roens Deniss saņem apsveikumus no savas ģimenes.
Foto: AFP/SCANPIX/LETA

Austrālietis Deniss vēlreiz apliecina, ka ir ātrākais riteņbraucējs pasaulē 0

Austrālietis Roens Deniss trešdien Lielbritānijā triumfēja pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā, pie zelta medaļas šajā distancē tiekot otro gadu pēc kārtas.

Kokteilis
2026. gada upuri: šīs zodiaka zīmes saņems skarbu mācību no likteņa
Eiropa ir brīdināta! Krievijas “Pastardienas radio” pārraida 15 šifrētus ziņojumus; pieminēta arī Latvija 90
Apstiprināts galējais prāmja “Estonia” katastrofas cēlonis. Tas ir negaidīts 24
Lasīt citas ziņas

“Bahrain Merida” komandas 29 gadus vecais riteņbraucējs 54 kilometrus garajā trasē devās kā pēdējais, finišēdams pēc vienas stundas, piecām minūtēm un piecām sekundēm.

Vienu minūti un deviņas sekundes viņam zaudēja talantīgais un vien 19 gadus vecais beļģis Remko Evenepūls (“Deceuninck – Quick Step”), bet vēl 46 sekundes lēnāks bija itālis Filipo Džanna (“Ineos”).

CITI ŠOBRĪD LASA

Augsto septīto vietu izcīnīja igaunis Tanels Kangerts, bet Latvija individuālajā braucienā nebija pārstāvēta.

Roens ir divkārtējs pasaules čempions arī komandu braucienā šosejā un komandu iedzīšanā trekā.

Sacensības grupas braucienā vīriem notiks svētdien, tajās sacenšoties arī latviešiem Tomam Skujiņam, Kristam Neilandam un Emīlam Liepiņam.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.