Krists Neilands aizvadījis labu sezonu, pasaules rangā ieņemot 115.vietu.

Neilands pirms pasaules čempionāta lieliskā formā – latvietis uzvar prestižā velobraucienā Beļģijā! 0

Latvijas riteņbraucējs Krists Neilands no kontinentālās komandas “Israel Cycling Academy” trešdien izcīnīja uzvaru “60th Grand Prix de Wallonie” viendienas sacensībās (UCI kat.1.1).

“Zaļais kurss jau tepat pie sliekšņa,” plāno aizliegt malkas, brikešu un granulu apkuri 69
“Šis nav pirmais signāls, ka mūsu valstī kaut kas nav kārtībā” – Horens Stalbe atklāti par sajūtām pēc piedzīvotā uzbrukuma benzīntankā 80
Māte ar šausmām atklāj, ka jaundzimušais bērns, par kuru viņa rūpējās slimnīcā, nav viņas bērns 19

Sportistiem trešdien bija jāveic 205,9 kilometrus gara distance ar dažiem pauguriem. Visātrāk to paveica Neilands, otrais palika beļģietis Jaspers Stujvens (“Trek – Segafredo”), bet trešo vietu izcīnīja viņa tautietis Jaspers De Bujsts (“Lotto Soudal”), kuri latvietim zaudēja divas sekundes.

Latvijas riteņbraucējs nepilnus desmit kilometrus pirms finiša veica atrāvienu un saglabāja pārsvaru, svinot vienu no lielākajiem panākumiem līdzšinējā karjerā (šī Neilandam bija devītā uzvara profesionālajā karjerā).

Tāpat par uzvaru viņš nopelnīja 125 UCI punktus.

Tikmēr cits Latvijas riteņbraucējs Toms Skujiņš no “Trek-Segafredo” komandas, ieņēma 58.vietu, savam tautietim zaudējot divas minūtes un astoņas sekundes.

Neilands šosezon triumfēja Ungārijas tūrē un bija piektais vienā no “Giro d’Italia” velobrauciena posmiem, kā arī iekļuva kopvērtējuma trijniekā sacensībās Spānijā un Norvēģijā. Tāpat viņš kļuva par Latvijas čempionu individuālajā braucienā.

Vēl salīdzinoši nesen Neilands uz diviem gadiem pagarināja līgumu ar “Israel Cycling Academy” vienību.

Iepriekš jau ziņots, ka viņš būs viens no Latvijas pārstāvjiem septembra pēdējās nedēļās gaidāmajā pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā, kurā startēs arī Toms Skujiņš un Emīls Liepiņš.