Publicitātes foto

Autoavārijā Zviedrijā gājuši bojā britu rokgrupas dalībnieki 0

Pievieno LA.LV

Sestdienas rītā autoavārijā Zviedrijā gājuši bojā visi britu indīpopa grupas “Viola Beach” dalībnieki un menedžeris.

Kokteilis
Neoficiālie padomju laiku bagātnieki: neticami, bet tieši šo profesiju pārstāvji dzīvoja kā nieres taukos 23
Veselam
Veselā miesā vesels gars! Nosaukti 14 pārtikas produkti, kuri tiek uzskatīti par visveselīgākajiem
Kokteilis
Šīs piecas zodiaka zīmes tev redz cauri: viņu “sestā maņa” ir biedējoši precīza 4
Lasīt citas ziņas

Automašīna, kurā atradās pieci vīrieši, tika atrasta kanālā Sēderteljē, netālu no Stokholmas.

“Kaut kāda iemesla dēļ automašīna izbrauca cauri barjerām, pakļuva zem tilta un iekrita Sēderteljes kanālā,” atklāja Zviedrijas policija. “Izmeklēšanā netika atrasti pierādījumi, ka barjera būtu bijusi bojāta. Tā bija nolaista, un gaismas bija ieslēgtas. Citas mašīnas pie tās apstājās.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Grupa piektdien uzstājās “Where’s the Music” festivālā Noršēpingā.

“Mēs varam apstiprināt, ka pieci Lielbritānijas pilsoņi gājuši bojā autoavārijā Zviedrijā,” sacīja Lielbritānijas Ārlietu ministrijas pārstāvis. “Mēs esam sazinājušies ar vietējām varasiestādēm un atbalstām ģimenes šajā grūtajā laikā.”

“Viola Beach” bija nesen pabeigusi videoierakstu, ko bija pasūtījusi britu raidorganizācija BBC. Martā grupa bija plānojusi uzstāties SXSW festivālā Ostinā, Teksasas štatā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.