Foto – LETA

Autoceļi daudzviet apledojuši, ceļus kaisa 44 tehnikas vienības 1

Pievieno LA.LV

Agrā ceturtdienas rītā daudzviet Kurzemē, Zemgalē un Vidzemē apledojuši galvenie un reģionālie autoceļi, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” informācija.

Kokteilis
Kabatas pildīsies ar naudu: šī diena kļūs par finanšu tramplīnu trīs zodiaka zīmēm 3
“Viss sabruka vienā mirklī…” No jūras Carnikavā izcelts vīrietis – viņa draudzene nāk klajā ar sirdi plosošu vēstījumu
Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Lasīt citas ziņas

Tostarp apledojuši ceļi Rīgas apkaimē. Uz šosejām Rīga – Bauska un Rīga – Jelgava apledojums agrā rītā konstatēts visā ceļa garumā – līdz Lietuvas robežai. Savukārt Latgalē braukšana pa galvenajiem un reģionālajiem ceļiem ir apmierinoša.

Rīta agrumā apledojums braukšanu visvairāk apgrūtināja Rīgas, Gulbenes, Jelgavas, Kuldīgas, Liepājas, Saldus un Tukuma apkaimē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vietām ir neliels sniegs un atkala. Turpinās ceļu kaisīšana. Sešos rītā ceļu uzturēšanas darbos bija iesaistītas 44 “Latvijas autoceļu uzturētāja” ziemas dienesta tehnikas vienības.

Braukšana pa vietējiem ceļiem apledojuma un sniega dēļ apgrūtināta valsts lielākajā daļā, labāka situācija ir Rietumlatvijā.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus izvēlēties ceļa stāvoklim un savām auto vadīšanas prasmēm atbilstošu braukšanas ātrumu un manieri, kā arī atgādina, ka laikapstākļu ietekmē braukšanas apstākļi var strauji mainīties.

Autovadītājiem arī jāatceras, ka autoceļi sadalīti dažādās uzturēšanas klasēs un tiek tīrīti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un apstrādāti valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas klasei.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.