Festivāls “Pinkpop”. AFP/LETA

Autofurgons Nīderlande ietriecas gājējos 0

Pievieno LA.LV

Autofurgonam ietriecoties gājējos, Nīderlandē netālu no mūzikas festivāla norises vietas pirmdien gājis bojā viens cilvēks un trīs guvuši smagas traumas, paziņojusi policija.

Mājas
Daudzi tās uzskata par krāmiem… Šīs 20 vecās lietas jūsu mājās var būt vērtas veselu bagātību 11
9 “vecmodīgi” astoņdesmito gadu bērnu hobiji, kas pēkšņi atkal kļuvuši stilīgi
Izcērt mežus, ved karavīrus un būvē kazarmas: jaunākie satelītattēli parāda, ko Putins dara pie Baltijas robežas 140
Lasīt citas ziņas

Incidents notika ap plkst.4 (plkst.5) Landgrafā netālu no vietas, kur neilgi pirms tam bija noslēdzies mūzikas festivāls “Pinkpop”.

Autofurgona šoferis pēc uztriekšanās gājējiem aizbēga, bet policijai vēlāk izdevās viņu notvert. Taču pagaidām vēl nav noskaidrots, vai notikušais bija negadījums, vai arī šoferis tīšām uztriecās virsū gājējiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Pinkpop” festivālu, kas šogad norisinājās jau 49.reizi, apmeklēja aptuveni 67 000 cilvēku. Festivālā uzstājas grupas “Foo Fighters”, “Pearl Jam”, ritma un blūza dziedātājs Bruno Marss un citi slaveni mūziķi.

Festivāla organizatori sociālajā tīklā “Facebook” paziņoja, ka viņus šokējis notikušais un viņi savās domās ir ar cietušajiem un viņu tuviniekiem.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.