LETA

Avārijās Latvijā gājis bojā gājējs; cietuši vēl 22 cilvēki 0

Pievieno LA.LV

Vakar Latvijā reģistrēts 101 ceļu satiksmes negadījums, kuros cieta 22 cilvēki, bet kādā avārijā Kurzemē gāja bojā gājējs, informēja Valsts policija.

Dārzs
Dārzā burtiski ņudzēs ērces – no kāda populāra košumkrūma labāk atteikties?
Veselam
Kardiologs nosaucis dzērienu, no kura vajadzētu atteikties ikvienam – tas var nopietni kaitēt sirdij
Kadirovs ievelk asti starp kājām un pamatīgi nodod krievus
Lasīt citas ziņas

Vakar 14 cilvēki cieta avārijās Rīgā un tās apkārtnē, četri – Latgalē, trīs – Kurzemē, bet viens – Zemgalē. No cietušajiem četri bija gājēji, bet pieci – velosipēdisti, kuri visi cieta negadījumos galvaspilsētā.

Pagājušajā diennaktī par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā policija aizturējusi 15 autovadītājus. Septiņi dzērājšoferi aizturēti Rīgā, četri – Latgalē, bet pa diviem – Kurzemē un Zemgalē.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par ātruma pārsniegšanu autovadītājiem noformēti 184 protokoli. Rīgas apkārtnē par atļautā braukšanas ātruma pārkāpšanu sodīts 61 autovadītājs, Zemgalē – 47, Vidzemē – 36, Kurzemē – 30, bet Latgalē – 19 autovadītāji.

Kopumā policija vakar noformējusi 737 protokolus par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumiem, aptuveni trešdaļa no kuriem piemēroti autovadītājiem galvaspilsētā un tās apkārtnē.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.