Foto – AFP/LETA

Azerbaidžānā uzsprāgusi bruņojuma noliktava 0

Pievieno LA.LV

Azerbaidžānas austrumos sprādzienā, kas svētdienas rītā izraisījās armijas bruņojuma noliktavā, ievainoti seši cilvēki, pavēstīja Veselības ministrija.

Kokteilis
Visi Sipeniecei jautā, kas noticis ar viņas veselību. Beidzot radio personība atklāj patiesību
7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
Kokteilis
5 lietas, kas Latvijā ir labākas nekā jebkur citur pasaulē – tām nav konkurentu
Lasīt citas ziņas

“Seši cilvēki guvuši vieglas šķembu radītas brūces. Viņi nogādāti Sijezenas diagnostikas centrā,” pavēstīja ministrijā, neprecizējot, vai cietuši karavīri vai civilisti.

“Trāpot šāviņiem, vairākos dzīvojamos namos Hazinas rajona Giljazi ciematā izraisījās ugunsgrēks. Ugunsdzēsēju brigādes cīnās ar liesmām,” vēsta ziņu aģentūra APA, atsaucoties uz rajona varasiestādēm.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sprādziena vietai tuvumā esošo apdzīvoto vietu iedzīvotāji evakuēti, bet šoseja, kas galvaspilsētu Baku savieno ar Krievijas robežu, uz laiku tika slēgta.

Sprādzienu bruņojuma noliktavā izraisījis ugunsgrēks, paskaidroja Aizsardzības ministrijā.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.