Publicitātes foto

Balso – kurš atgriezīsies šovā “Dejo ar zvaigzni”! 2

Nē, tas nav 1. aprīļa joks, viss ir nopietni un patiesi – šodien tiek izsludināts balsojums, kurš noteiks, kuram dalībniekam jau šo svētdien būs iespēja atgriezties šovā “Dejo ar zvaigzni”.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

No šodienas 6:00 rītā līdz pat svētdienas šova tiešraidei Tev un tikai Tev, šova skatītāj un portāla Skaties.lv lasītāj, būs iespēja noteikt to pirms tam izbalsoto dalībnieku, kurš vēl mums nav atrādījis savu pēdējo priekšnesumu. Balsošanu vari atrast portāla Skaties.lv “Dejo ar zvaigzni” īpašajā sadaļā.

Noteikumi

Tie ir pavisam vienkārši. Balsot varēsi no šodienas, 1. aprīļa, plskt. 6:00, līdz sestdienas, 4. aprīļa, plkst. 23:59. Balsojuma rezultāti tiks paziņoti svētdien, 5. aprīlī šova “Dejo ar zvaigzni” šova laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

IELĀGO! Balsošanas rezultāti būs publiski apskatāmi līdz piektdienas vakaram, pēc tam balsošanas rezultātus vairs apskatīt nevarēs, lai saglabātu intrigu līdz pat svētdienas vakaram, jo arī paši dalībnieki nezinās, kāda ir balsojuma gaita.

Iespēja balsot būs par gandrīz visiem līdz šim izbalsotajiem, izņemot Elmāru Tanni, kurš joprojām dziedē savainoto kāju. Tātad balsot vari par Ansi Pūpolu, kurš šovu pameta otrajā nedēļā, Aleksandru Sokolovu, kas, neskatoties uz skandāliem, pēdējo deju nodejoja trešajā uznācienā, Lolitu Novikovu, kuras pēdējais valsis tika nodejots ceturtajā sērijā, Annu Lieckalniņu, kas tika izbalsota aizpagājušajā raidījumā un Lieni Greifāni, kura pārsteidzoši šovu atstāja pavisam nesen.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.