euroleague.net

Bambergai un Strēlniekam sakāve izšķirošajā cīņā Barselonā 0

Latvijas basketbola izlases saspēles vadītāja Jāņa Strēlnieka pārstāvētā Vācijas čempione Bambergas “Brose Baskets” ULEB Eirolīgas Top-16 posma mačā izbraukumā ar 57:75 (12:18, 11:25, 18:16, 16:16) piekāpās “Barcelona”, krietni samazinot izredzes iekļūt turnīra ceturtdaļfinālā.
Visticamāk, ka Bambergas komandai tā bija izšķirošā spēle par vietu ceturtdaļfinālā un otrā posma pēdējā kārtā ko labot vairs nebūs iespējams. F grupas labāko kvartets var tikt noskaidrots jau piektdienas vakarā, ja vien Dāvja Bertāna pārstāvētā “Baskonia” savā laukumā uzveiks Madrides “Real”.
F grupā pa astoņām uzvarām ir “CSKA” un “Baskonia”, septiņas “Himki” un “Barcelona”, sešas “Real”, “Brose Baskets” un “Olympiakos”, divas – “Žalgirim”.
Bambergas komandai izdevās gūt pirmos piecus punktus, tomēr pirmajā puslaikā bija lielas problēmas uzbrukumā, “Barcelona” izmantoja radušās iespējas ātriem uzbrukumiem un spēles pirmo daļu uzvarēja ar 20 punktu (43:23) pārsvaru. Turpinājumā laukumā ritēja līdzvērtīga spēkošanās, kurā Vācijas čempioniem nebija iespēju radīt intrigu par cīņas iznākumu.

“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
Seni un spēcīgi ticējumi: šīs lietas nekad nedrīkst ne aizņemties, ne aizdot 9

MŪSĒJIE ĀRZEMĒS
EIROLĪGA.
“Brose Baskets” – “Barcelona” 57:75 viesos, Jānis Strēlnieks (24 min) 8+2AB+2RP.
VTB LĪGA. “Zenit” – “Avtodor” 88:90 viesos, Jānis Timma (34 min) 23 (rezultatīvākais, 2p. 6/5, 3p. 8/4)+4AB+2RP, Kaspars Bērziņš (21 min) 6+10AB+2RP.
IGAUNIJA. “Kalev/Cramo” – “Rock” 78:68, Rolands Freimanis (25 min) 10 (3p. 3/2)+9AB.