Foto – Shutterstock

Bērnu horoskops visām zodiaka zīmēm. Kas vecākiem jāzina par savām atvasītēm? 17

Auns

Foto – Shutterstock
Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Mākslīgais intelekts nosaucis 10 politiķus, kuru pieļautās kļūdas būtiski ietekmējušas Latvijas politisko un ekonomisko situāciju 137
Kokteilis
Sievietes spēks un iedvesma: 10 ietekmīgas dāmas līderes, kas veidojušas Latvijas vēsturi 85
TV24
“Divas nozares Latvijā pelna neadekvāti daudz!” Pīlēns par nepareizajiem ekonomikas lēmumiem
Lasīt citas ziņas


Kopš pašas dzimšanas pārliecinoši demonstrē, kurš ģimenē ir galvenais, – protams, viņš. Neļaus sevi barot ar to, kas viņam negaršo. Runāt un staigāt sāk agrāk par saviem vienaudžiem. Ar mazā Auna audzināšanu jāsāk nodarboties kopš dzimšanas, jo viņam ir ļoti valdonīgs raksturs. Visu izmēģina, tāpēc bieži savaino galvu un seju. Turklāt tas viņu neattur vēlreiz riskēt ar bīstamām lietām un priekšmetiem. Paaudzies Auns savus vecākus apdāvina ar kvēliem apskāvieniem un bučām.

Ja kāds mēģinās iebilst viņa darbībām, Auna rīcība nav paredzama. Taču acumirklīgo uzliesmojumu var pēc brīža nomainīt fantastisks smaids. Skolā viņi nav sevišķi uzcītīgi, lai gan ātri uztver un apgūst jauno mācību vielu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Auniem ir bagāta fantāzija, viņi ir sapņotāji un sentimentālisti. Viņos plosās pretējas īpašības – naivums un skaudra realitāte. Tādējādi viņi visu laiku pārsteigs gan savus vecākus, gan klasesbiedrus, gan darbabiedrus, kolēģus un otrās pusītes vēlāk.

Kompānijās parasti viņi ir ideju ģeneratori un kurbulētāji. Kad viņus atraida, mazie Auni ar asarām acīs atskrien pie vecākiem un gaida žēlošanu, jo dzīvē vēl būs tik daudz nepatikšanu un rūpju.

Aunus kopš mazām dienām ir jāradina pie disciplīnas un pacietības, citādi dzīvē būs daudz problēmu.

Pēc iespējas ilgāk saglabājiet viņos ticību Ziemassvētku vecītim, jo ticības zudums var izraisīt cietsirdību bērnā. Ja bērnu audzināsiet pārlieku cietsirdīgi, viņš izaugs par nežēlīgu un nepacietīgu cilvēku. Tāpēc ir jāievēro stingrība ar mīlestību. Mazais ciest nevar pavēles, labprāt klausa sirsnīgiem lūgumiem. Bērnībā var bēgt no mājām.

Ļoti patīk grāmatas un tiecas pēc zināšanām, taču tajā pašā laikā var pilnīgi iztikt bez koledžas izglītības, jo ātri steidzas sākt pieaugušo dzīvi. Biežāk uzsveriet, kas viņā patīk, un viņš centīsies nedarīt to, kas jums nepatīk.

Lai atgūtu spēkus, Auniem ir daudz jāguļ un stingri jāievēro režīms.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.