Foto – LETA

Bērnu izmantotājus sodīs stingrāk
 0

Valdība otrdien atbalstīja likumprojektu paketi, kas paredz plašākus un stingrākus grozījumus kriminālatbildībā par seksuālu vardarbību pret bērniem.

 

Kokteilis
Mūsdienās daudzi pat nav dzirdējuši par šiem PSRS laiku mācību priekšmetiem: 7 aizmirstas “disciplīnas”
Kokteilis
FOTO. 5 latviešu Merilinas Monro: sievietes, kurām piemīt skaistuma ikonas šarms. Dažas pat ir bīstami līdzīgas
“Tā noteikti kļūs par lielu problēmu visā pasaulē,” eksperti brīdina par ļoti nepatīkamas ādas sēnītes infekcijas izplatību 9
Lasīt citas ziņas

Tieslietu ministrs Jānis Bordāns 7. martā Strasbūrā parak-
stīja Eiropas Padomes Konvenciju par bērnu aizsardzību pret seksuālu izmantošanu un seksuālu vardarbību. Konvencija paredz prasības, kuru īstenošanai ir jāreformē Latvijas tiesību sistēma. Likumprojektu paketē ietilpst grozījumi Bērnu tiesību aizsardzības likumā, Kriminālprocesa likumā, Krimināllikumā, Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksā, Pornogrāfijas ierobežošanas likumā, likumā “Par presi un citiem masu informācijas līdzekļiem” un Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā. Bordāns ir pārliecināts, ka jāpieliek visas pūles, lai padarītu efektīvāku to noziedzīgo nodarījumu apkarošanu, kuri ir vērsti pret vienu no sabiedrības vismazāk aizsargātajām grupām, un uzskata, ka konvencijas prasību ieviešana būs nozīmīgs solis nacionālā tiesiskā regulējuma pilnveidošanā.

 

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.