Ugunsdzēsējs-glābējs.
Ugunsdzēsējs-glābējs.
Foto. LETA © Evija Trifanova

Bērnu slimnīcas teritorijā sadegusi kravas automašīna 8

Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas teritorijā pirmdienas pēcpusdienā sadegusi kravas automašīna, noskaidroja aģentūra LETA.

Reklāma
Reklāma
Trampam atliek bezspēcībā vien noplātīt rokas: Putins atdzīvina 3 klasiskās Kremļa taktikas
FOTO. VIDEO. “Tur ir ļoti daudz VUGD automašīnu, glābēji kaut kur skrien!” Aculiecinieks ziņo par biedējošu skatu galvaspilsētas centrā 16
Krievijā masveidā atceļ tradicionālās 9. maija parādes. Kas pēkšņi noticis?
Lasīt citas ziņas

Plkst.16.11 saņemts izsaukums uz Vienības gatvi, kur parkā dega smagā automašīna astoņu kvadrātmetru platībā, apliecināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Pēc Bērnu slimnīcas sniegtās informācijas, incidentā neviens nav cietis, taču, iespējams, ka kādu laiku parks Indriķa ielas pusē būs dūmu apņemts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Automašīna slimnīcā veica teritorijas uzkopšanas darbus. Tā tiek piesaistīta kā ir ārpakalpojums. Utilizēšanai tika savāktas lapas un zari no parka teritorijas. Šoferis iekāpis mašīnā, to iedarbinot, pēc kā parādījušies dūmi un auto aizdedzies, norāda slimnīcā.

Slimnīcā informē, ka tās teritorijā ar automašīnām drīkst pārvietoties kā ierasts, bet gājēju taka notikuma vietā kādu laiku būs slēgta.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.