Biedriņam 11 minūtes pirmajā “Warriors” pārbaudes spēlē 0

Goldensteitas “Warriors” pirmajā pārbaudes spēlē pirms gaidāmās NBA sezonas ar 110:83 pārspēja Losandželosas “Lakers”.

Ukrainas izlūkdienesta pārstāvis: Krievijas varētu ieņemt Baltijas valstis septiņu dienu laikā
“Mēs ceram uz taisnību!” Sabiedrība sašutusi par soda apmēru ārstam, kura dēļ mira jauna sieviete 50
Dronu uzbrukumi naftas pārstrādes rūpnīcām Krievijā ir panākuši neiedomājamo – pasaules lielākajai naftas valstij sāk pietrūkt benzīna

Andris Biedriņš spēlēja 11:24 minūtes, vienu reizi meta pa grozu, punktus neguva, nopelnīja četras personiskās piezīmes un lietderības koeficientu +9. Rezultatīvākais uzvarētājiem ar 19 punktiem bija Deivids Lī.

Otrajā puslaikā ”Lakers” sastāvā laukumā nedevās neviens no prognozētā komandas sākumpiecnieka spēlētājiem.