BK “Ogre” LBL debitē ar uzvaru 0

“Aldaris” Latvijas Basketbola līgas (LBL) jaunpienācēja “Ogre” savā pirmajā jaunās sezonas spēlē ceturtdien ar rezultātu 93:81 (27:23, 26:20, 21:22, 19:16) pieveica “Latvijas Universitātes” komandu.
Pirmo puslaiku “Ogre” rezultatīvā cīņā noslēdza ar rezultātu 53:43, bet otrajās 20 minūtēs pretiniekiem tuvāk par septiņiem punktiem pietuvoties neļāva, noturot panākumu.
Uzvarētājiem pa 18 punktiem iemeta Rihards Strauts un Mārcis Vītols, bet pa 15 punktiem guva Lauris Mizis un Sandis Bēts.
Savukārt LU sastāvā ar 15 punktiem sevi apliecināja Roberts Krūmiņš.
Kā zināms, “Ogre” ir pagājušās sezonas LBL otrās divīzijas čempione, bet LU palika augstākās divīzijas pēdējā pozīcijā.