BK “Ogre” panāk izlīdzinājumu LBL pusfinālā 0

BK “Ogre” komanda ceturtdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) pusfināla otrajā spēlē savā laukumā ar rezultātu 84:77 (25:22, 24:15, 18:25, 17:15) pārspēja iepriekšējās sezonas vicečempioni “Ventspili”, sērijā līdz trim uzvarām panākot izlīdzinājumu 1-1.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
TESTS. Atbildi uz 10 jautājumiem un uzzini, kādu vērtējumu tu iegūtu šajā latviešu valodas testā!

Ogres komandas uzvaru ar 22 punktiem kaldināja Jānis Antrops, 16 punktus iemeta Jānis Pozņaks, bet pa desmit punktiem guva Rihards Zēbergs un Gints Antrops.

Tikmēr ventspilniekiem 19 punktus guva Emanuēls Ubilla, 14 punkti bija Aigaram Šķēlem, bet ar 11 punktiem izcēlās Māris Gulbis, kurš spēlēs pēdējā minūtē tika izraidīts no zāles.

Mača pirmajā ceturtdaļā ogrēnieši iekrāja četru punktu pārsvaru, bet pirmo ceturksni uzvarēja ar 25:22, spēles nogriežņa pēdējās sekundēs ar tālmetienu atzīmējoties Mārcim Vītolam. Otrās ceturtdaļas vidū ventspilnieki izlīdzināja rezultātu, taču nākamo divu minūšu laikā neguva punktus, kā rezultātā laukuma saimniekiem piederēja jau deviņu punktu pārsvars (39:30).

Puslaika pārtraukumā komandas devās, “Ogrei” atrodoties vadībā ar 49:37, bet trešās ceturtdaļas pirmajā minūtē, pateicoties Riharda Lomaža ātri samestajiem septiņiem punktiem, mājinieku pārsvars bija vairs tikai pieci punkti. Ceturtdaļas pēdējā minūtē pēc Emanuēla Ubillas tālmetiena komandas šķīra vairs tikai trīs punkti.

Tāpat ventspilnieki trīs punkti deficītu sasniedza arī ceturtās ceturtdaļas otrajā minūtē, kad divus soda metienus iemeta Ronalds Zaķis. Tiesa, “Ventspilij” tie bija vienīgie punkti ceturkšņa pirmajā pusē, kas laukuma saimniekiem ļāva nedaudz palielināt pārsvaru (72:64). Pamatlaika pēdējā piecminūtē “Ventspils” nespēja lauzt cīņas gaitu, laukuma saimniekiem svinot uzvar ar 84:77.

Sērijas pirmajā spēlē “Ventspils” svinēja uzvaru ar rezultātu 98:77.

Sērijas trešā spēle notiks sestdien Ventspilī, bet pēc tam komandas atgriezīsies Ogrē.