facebook.com/BK Jūrmala

Ceturtdaļfināli galā, BK “Jūrmala” trešajā spēlē sagrauj “LU” 0

“Jūrmalas” basketbolisti ceturtdien Latvijas Basketbola līgas (LBL) ceturtdaļfināla trešajā spēlē savā laukumā ar 93:49 (27:7, 28:18, 21:11, 17:13) sagrāva “Latvijas Universitātes” (LU) komandu, pārliecinoši sasniedzot pusfinālu.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Sērijā līdz trim uzvarām “Jūrmala” bija pārāka ar 3-0. Līdz ar to tā pusfinālā kļuvusi par Latvijas čempiones “VEF Rīga” pretinieci, kur vienības arī cīnīsies līdz trim panākumiem.

“Jūrmalas” sastāvā 18 punktus iemeta Haralds Kārlis, kamēr 15 punkti Andrejam Šeļakovam. Savukārt LU sastāvā pa 12 punktiem iemeta Linards Jaunzems un Jānis Eiduks.

“Jūrmalas” komanda šo cīņu sāka ļoti apņēmīgi, jo spēlēja agresīvu basketbolu, veiksmīgi darbojoties aizsardzībā. Toni spēlei noteica tieši pirmā ceturtdaļa, ko mājinieki uzvarēja ar 27:7. Lai arī pēc tam LU atguvās un grozam uzbruka sekmīgāk, jūrmalnieki pirmo puslaiku noslēdza ar iespaidīgu 30 punktu pārsvaru (55:25).

Otrajā puslaikā cīņas raksturs nemainījās, jo “Jūrmala” spēlēja droši un savu pārsvaru palielināja, kamēr LU intrigu tā arī neatgrieza. Līdz ar to jūrmalnieki ļoti pārliecinoši iesoļojuši LBL pusfinālā, kur viņus gaida jau nopietnāks pārbaudījums – valsts čempioni – “VEF Rīga”.

Šīs sērijas pirmajā mačā “Jūrmala” sestdien savā laukumā izcīnīja grūtu panākumu ar rezultātu 77:75, bet pirmdien pretinieku laukumā jūrmalnieki bija pārāki ar 76:67.

“Jūrmalai”, kas iepriekš LBL startēja ar nosaukumu “Jūrmala”/”Fēnikss”, šis ir ceturtais starts izslēgšanas turnīrā, no kuriem tikai vienreiz izdevies pārvarēt pirmo kārtu. Savukārt LU izslēgšanas turnīrā atgriezās pēc piecu gadu pārtraukuma, pēdējoreiz 2012.gadā apstājoties ceturtdaļfinālā.