bkventspils.lv

BK “Ventspils” izbraukumā piekāpjas “Pinar Karsiyaka” 0

BK “Ventspils” otrdien viesos Starptautiskās basketbola federācijas (FIBA) Eiropas nodaļas Izaicinājuma kausa izcīņas spēlē ar 75:84 zaudēja Turcijas klubam “Pinar Karsiyaka”, liecina organizatoru informācija.

Cilvēkstāsts
“Man draudēja publiski, ka mani izkropļos” – saimniecības “Jaunapšenieki” saimniece Agnese par nievām un ļaunumu, ar ko sastopas ikdienā 58
TESTS prātvēderiem: ja zini atbildes uz vismaz 8 jautājumiem, tev ir pārsteidzoši attīstīts intelekts
Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas? 32

Latvijas komandā rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Donalds Simss, bet Artūrs Bērziņš savāca 12 punktus. Uzvarētājiem 16 punktus guva Abduls Aminu, bet 15 punkti bija Roberta Diksona rēķinā.

Mājiniekiem piederēja pārsvars pirmajā puslaikā, kuru tie noslēdza esot vadībā ar 51:34. Trešajā ceturtdaļā ventspilniekiem izdevās pietuvoties līdz sešu punktu atstarpei 59:65, taču lauzt spēles gaitu neizdevās un beigās “Pinar Karsiyaka” bez liela stresa uzvaru nosargāja.

BK “Ventspils” galvenā trenera Roberta Štelmahera vadībā otrās grupu kārtas turnīrā cieta trešo zaudējumu piecās spēlēs un komandas izredzes iekļūt izslēgšanas spēlēs izšķirsies pēdējā spēļu kārtā, kad ventspilnieki 26. februārī viesos tiksies ar Rumānijas “Gaz Metan”.

Rumāņi otrdien viesos ar 75:79 zaudēja Somijas klubam Joensū “Kataja”. Pirms pēdējās spēļu kārtas “Pinar Karsiyaka” ir četras uzvaras un viens zaudējums, bet BK “Ventspils”, Joensū “Kataja” un “Gaz Metan” izcīnījuši pa diviem panākumiem piecās spēlēs. FIBA Izaicinājuma kausa ceturtdaļfinālā iekļūs grupas divas labākās komandas.