Foto: Shutterstock

Bojāgājuši dzīvnieki uz ceļiem. Kas tos savāc? 1

Pievieno LA.LV

Bieži nākas braukt pa Latvijas ceļiem, un nereti esmu redzējis sabrauktus dzīvniekus. Kas tos savāc? 
ERVĪNS KULDĪGAS NOVADĀ

Lietas, ko ārvalstu tūristi apbrīno Latvijā – mēs paši pie tām jau esam pieraduši
Kokteilis
Šobrīd jau nepieņemamas frāzes, ko tagadējiem četrdesmitgadniekiem bērnībā vecāki bieži teica, “labu gribēdami”
Kokteilis
Vai nāve sūta priekšvēstnešus? Mistiskas pazīmes, kas brīdina par nelaimes tuvošanos
Lasīt citas ziņas

Par bojāgājušiem dzīvniekiem uz valsts nozīmes ceļiem jāziņo VAS “Latvijas valsts ceļi” Satiksmes informācijas centram pa diennakts tālruni 65025555.

Ja mirušus dzīvniekus redzat uz pašvaldības vai apdzī­votu vietu ceļiem, jāzvana attiecīgajai pašvaldībai.

CITI ŠOBRĪD LASA

Par vairāk nekā diviem ievainotiem vai bojāgājušiem dzīvniekiem jāziņo operatīvajam dienestam pa tālruni 112.

Rīgas pašvaldības teritorijā (bet ne privātajā īpašumā) bojāgājušus dzīvniekus savāc un apglabā SIA “1960”, tālr. 29294952, 26132132. Izdevumus sedz Rīgas dome.

Bojāgājušus dzīvniekus to iznīcināšanai var nodot arī SIA “Reneta”, tālr. 63822498 vai 29337148.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.