Foto AP/Scanpix/LETA

Bojāgājušo skaits viesuļvētrā “Irma” pieaudzis līdz 55 0

ASV Floridas štatā viesuļvētrā “Irma” bojāgājušo skaits pieaudzis līdz 12, otrdien pavēstīja pavalsts amatpersonas. Līdz ar to kopējais bojāgājušo skaits Karību jūras salās un ASV šajā viesuļvētrā pieaudzis līdz 55.

Reklāma
Reklāma
Siliņa gatava lauzt izdienas pensiju veco kārtību: “Nevaram atļauties, ka prokurors 50 gados pamet darbu”
Kokteilis
10. jūlijā mūs apspīdēs Briežu pilnmēness – tas īpašā veidā ietekmēs visas zodiaka zīmes
Drošākās un nedrošākās Latvijas pilsētas, kur atrasties “X” stundā: mākslīgā intelekta prognoze
Lasīt citas ziņas

“Šobrīd ar viesuļvētru “Irma” saistīto apstiprināto nāves gadījumu skaits ir 12,” sacīja Floridas Ārkārtas situāciju vadības dienesta preses sekretārs Alberto Moskoso.

Karību jūras salās dzīvību zaudējuši 37 cilvēki, ASV Dienvidkarolīnas štatā – četri, bet Džordžijas štatā – divi cilvēki, liecina varasiestāžu dati.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc lielu postījumu nodarīšanas Karību jūras salās viesuļvētra “Irma” Floridā izraisīja plūdus, atstāja bez elektroapgādes vairāk nekā pusotru miljonu klientu, bet miljoniem cilvēku bija spiesti evakuēties.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.