Publicitātes foto

Tiešraide: dziesmas “Tavs karogs” videoklipa digitālā pirmizrāde 0

Lai kopīgi vairotu svētku sajūtu, LA.lv sadarbībā ar LMT Viedtelevīziju aicina šodien, 4. maijā no plkst. 09.30 tiešraidē vērot Renāra Kaupera un Jāņa Aišpura dziesmas “Tavs karogs” videoklipa digitālo pirmizrādi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat 31
Baltijas valstis paziņojušas Krievijai un Baltkrievijai, ka izstājas no Maskavas kontrolētā elektrotīkla: “Mēs demontēsim pēdējos fiziskos savienojumus” 16
Lasīt citas ziņas

“Tavs karogs” videoklipa veidošanā piedalījušies cilvēki no visas Latvijas, iesūtot pašu veidotus videoklipus. Pirmizrādes tiešraidē skatītājiem būs iespēja digitālā vidē satikt svētku dziesmas un videoklipa veidošanas komandu, tostarp mūziķus Renāru Kauperu un Jāni Aišpuru, XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku izpilddirektori Agru Bērziņu un LMT prezidentu Juri Bindi. Pasākumu vadīs televīzijas raidījumu un pasākumu vadītāja Māra Sleja.

Dziesma “Tavs karogs” radusies Jāņa Aišpura un Renāra Kaupera sadarbības rezultātā un ieskandināta, piesaistot Rīgas Valsts 2. ģimnāzijas kori Edgara Vītola vadībā. Neskatoties uz ārkārtas situāciju valstī un ierobežojumiem, kas korim liedz tikties un ierakstīt dziesmu studijā, tika pieliktas visas pūles un radošums, lai atsevišķi ierakstītās kora dalībnieku balsis saplūstu vienotā skaņdarbā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiešraide no dziesmas “Tavs karogs” videoklipa pirmizrādes skatāma arī LMT Viedtelevīzijā, lietotnē LMT Straume un internetā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.