“Akropoles” Biznesa centrs.
“Akropoles” Biznesa centrs.
Publicitātes foto

Sertificēts un iekārojams – biznesa centrs “Akropole” 0

Pēdējos gados Rīgā bija vērojams kvalitatīvu biroja telpu trūkums. Ja salīdzinām Latvijas galvaspilsētu ar kaimiņieni Tallinu, Rīgā kopējais biroju telpu apjoms ir ap 800 000 m2, bet Tallinā – vairāk nekā 1 miljons m2, informēja Lauma Laube, “Akropole Rīga” komunikācijas konsultante.

Reklāma
Reklāma

“Akropole” ieguvusi BREEAM sertifikātu

Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Tomēr situācija palēnām mainās, un ar katru gadu Rīga kļūst biroja telpām bagātāka. Arī pērn tapušais biznesa centrs “Akropole” kļuvis par vienu no iekārojamākajām opcijām – lielākais B+ klases biznesa centrs Latvijā, kas savienots ar iepirkšanās centru, nule ieguvis prestižo BREEAM (“Building Research Establishment Environmental Assessement Method”) sertifikātu būvniecības stadijai, kas apliecina ēkas atbilstību augstākiem energoefektivitātes un ilgtspējības standartiem.

Turklāt Biznesa centrā jau mājo tādi uzņēmumi kā “Maxima Latvija”, “Estoty” un “Aon”, un drīzumā tiem pievienosies vairāki citi, tai skaitā “Barbora” un “Eiropica”.

CITI ŠOBRĪD LASA

““Akropole” Biznesa centrā nomai pieejamas modernas, plašas un gaišas B+ klases biroju telpas. Esam priecīgi par to, ka telpu nomā ieinteresēta virkne uzņēmumu, un nomnieku sarakstā jau šobrīd atradīsiet ietekmīgus pašmāju uzņēmumus un ārzemju uzņēmumu filiāles.

Biznesa centra darbiniekiem pieejamas vērtīgas priekšrocības, ko īpaši novērtē mūsu nomnieki – bezmaksas autostāvvieta, plaša restorānu un kafejnīcu izvēle, kā arī iespēja ērti un ātri veikt ikdienai un svētkiem nepieciešamos pirkumus “Akropole” veikalos.

Arī ēkas energoefektivitātes risinājumi, ko apliecina iegūtais BREEAM sertifikāts, kā arī atvērtais telpu plānojums un pacelto grīdu sistēma, kas ļauj ērti pielāgot biroja plānojumu un apdari katra nomnieka vajadzībām, ir liels pluss tiem uzņēmumiem, kas par savu mājvietu izvēlējušies mūsu Biznesa centru,” stāsta iepirkšanās un izklaides centra “Akropole” vadītāja Zane Kaktiņa.

Kurš izvēlējies “Akropoli”

Pateicoties “Akropole” Biznesa centra piedāvātajām priekšrocībām un ērtībām, jau šobrīd savus birojus te ierīkojuši uzņēmums “Estoty” un uzņēmuma “Aon” Latvijas filiāle.

“Akropoles” Biznesa centrs

Vislielāko nomas platību aizņem “Maxima Latvija” – uzņēmums savu darbību īstenos “Akropole” Biznesa centra 4.-6. stāvā, aizņemot vairāk nekā 3500 m2.

Nomnieku sarakstam drīzumā pievienosies arī SIA “Barbora”, kam pieder pārtikas interneta veikals, un SIA “Eiropica” – uzņēmums, kas pārvalda “CanCan” picērijas un “Caif Cafe” kafejnīcas.

Lai gan daļa Biznesa centra telpu jau atradušas savus iemītniekus, ēkas 7.-9. stāvs ar kopējo platību 3600 m2 vēl pieejams jauniem nomniekiem – katrs nomnieks, īrējot vismaz 500 m2 minimālo nomas platību, telpas var iekārtot un ierīkot atbilstoši savām vajadzībām.

“Lepojamies, ka esam izveidojuši modernāko mazumtirdzniecības biroju Baltijā, tādējādi ceļot uzņēmuma efektivitāti, kas ļauj vēl vairāk samazināt cenas klientiem. ”Maxima” jaunās mājas ir spēcīgs pamats, lai celtu darbinieku labsajūtu un motivāciju,” stāsta “Maxima Latvija” valdes loceklis Jānis Vanags.

Reklāma
Reklāma

Kvalitātes standarti

Biznesa centrs tāpat kā iepirkšanās un izklaides centrs “Akropole” jau ēkas projektēšanas stadijā ieguvis prestižo BREEAM sertifikātu, kas apliecina projekta atbilstību augstākiem energoefektivitātes un ilgtspējības standartiem, nodrošinot ne tikai videi un nomniekiem draudzīgākos risinājumus, bet arī zemākas komunālo pakalpojumu izmaksas.

“Akropole” Biznesa centrs nule ieguvis prestižo atzinību arī būvniecības stadijai, turklāt ēka ir projektēta un uzbūvēta tā, lai dabiskais apgaismojums caur stiklotajām fasādēm iekļūtu jebkurā telpas vietā. Patīkamu mikroklimatu gan vasaras mēnešos, gan ziemā ēkā nodrošina centrālā augstas efektivitātes ūdens dzesēšanas sistēma.

Turklāt ikvienā birojā ir atverami logi, kas ļauj dabiski vēdināt telpas. 

“Esam ļoti apmierināti ar jauno biroju – tas atbilst visām augstākajām prasībām, ko papildina teicamā atrašanās vieta, kas darbiniekiem, partneriem un klientiem ļauj šeit ērti nokļūt nokļūt gan ar auto, gan sabiedrisko transportu.

“Akropole” Biznesa centrā varējām pielāgot telpas savām vajadzībām – izvēlēties telpu iekārtojumu un plānojumu, ieviest dizaina risinājumus. Ne mazāk svarīgi ir tas, ka varam izmantot visus papildu pakalpojumu, ko piedāvā “Akropole” – tepat rīkojam biznesa pusdienas ar klientiem, partneriem un pusdienojam paši, tepat organizējam darbinieku motivācijas un ilgtspējas pasākumus, kā arī darbiniekiem ir iespēja pēc darba veikt ikdienas pirkumus savām vajadzībām,” norāda Vitis Nolbergs, “Aon” Latvijas filiāles vadītājs.

Plašs pakalpojumu tīkls

“Akropolē” meklējams viens no plašākajiem veikalu, zīmolu un pakalpojumu klāstiem vienuviet, tādējādi Biznesa centra darbinieki var ietaupīt laiku, kas parasti tiek pavadīts, dodoties uz kādu citu iepirkšanās vietu.

Iepirkšanās un izklaides centrā pieejami arī tādi papildu pakalpojumi kā pasts, ķīmiskā tīrītava, vairāku banku filiāles, sporta klubs, skaistumkopšanas pakalpojumi, kā arī medicīnas centrs un daudzi citi.

“Akropole” biroja centra darbiniekus un citus apmeklētājus sagaida arī unikālas izklaides iespējas – plaša vissezonas slidotava kā hokeja treniņu un spēļu rīkošanai, tā ledus šovu un slidošanas baudīšanai, “O’Learys” izklaides centrs, kas piedāvā boulingu, biljardu, dažādu sporta spēļu simulatorus.

“Apollo Kino” kinoteātris ar vienīgo IMAX kinozāli Latvijā, kā arī daudzveidīgas izklaides un atpūtas iespējas bērniem, tostarp Latvijā lielākais iekštelpu rotaļlaukums, kas tiks atklāts pavasarī.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.