Madara Raabe ar meitām.
Madara Raabe ar meitām.
Foto no Madaras Raabes privātā arhīva.

VIDEO. Madara Kiviča pēc attiecībām ar Andri guvusi skarbu pieredzi: “Es par viņu neko nezināju, tāpēc man nebija domas, ka viņš mainīsies…” 20

Svētdienas vakarā pie “STV Pirmā!” skatītājiem nonāks šovs “Sapņu ķērājas”, kur šoreiz Una Ulme, Grēta Peide, Ieva Adamss un Liene Stepena runās par sev un citām sievietēm tik aktuālo tēmu – nespēju pieņemt apkārtējo viedokli un kritiku, kā arī gluži otrādi – pārmērīgu ieklausīšanos nepazīstamu cilvēku domās, kas nereti var novest līdz morālam spēku izsīkumam.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas

Skandalozā mūziķa Andra Kiviča nu jau šķirtā sieva Madara Kiviča bus gatava runāt par izjūtām šķiršanās procesā, kad viņai nācās sadzīvot ar pastiprinātu mediju un sabiedrības uzmanību, kā arī atklās, kāpēc savulaik nolēmusi publiski atbildēt bijušā vīra izteikumiem.

Runājot ar Madaru, Grēta vēlēsies noskaidrot, kas pamudinājis viņu uzsākt attiecības ar tik skandalozo mūziķi un vai tā bijusi cerība, ka viņas dēļ Andris mainīsies. Taču Madara atklāti sacīs, ka iepriekš neko nav zinājusi nedz par pašu mūziķi, nedz viņa personību: “Man nebija domas, ka kāds mainīsies. Es nezināju par nevienu pilnīgi neko (..) Viņš bija ļoti pārsteigts, ka tad, kad viņš nosauca savas grupas nosaukumu, es to tiešām nezināju. Es nelasīju žurnālus, es nezināju pat to, ka viņam ir bērns. Es zinu, kas tas var šķist neticami.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Madara iepazīšanos ar Andri Kiviču atceras ar smaidu, piebilstot, ka, iespējams, bijusi pārāk naiva un aizņemta ar citām lietām. Tiesa, šī attiecību pieredze viņai likusi gūt skarbu mācību un šobrīd uz savu nākamo partneri viņa neskatītos tik naivi. “Es šobrīd noteikti visu google izskatītu cauri,” pajokos simpātiskā sieviete.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.