Foto: Reuters/Scanpix/LETA

Kas ir mainījies? Arī Austrumvācijā notika masveida izvarošanas. Redaktore par to, ka Krievija ir barbariska valsts 0

“Krievija ir barbariska valsts,” tādu viedokli TV24 raidījumā “Preses klubs” pauda laikraksta “Ludzas Zeme” galvenā redaktore Laima Linuža.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 76
Lasīt citas ziņas

“Redzot izvarotus bērnus, cilvēkus sasietām rokām, kas tiem Putina atbalstītajiem Latvijā darās galvās?” jautā raidījuma vadītājs Aivis Ceriņš.

“Viņiem nav skaidrs. Viņi nav sapratuši, ka nākamais iebrukums būs pie mums,” atbildēja Linuža.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņa pastāsta, ka pēdējo nedēļu bieži raud.

“Vienkārši raudu, lasot šīs ziņas. Es uzskatu, ka normālam cilvēkam ir jālej asaras. Ne tikai tāpēc, ka mēs jūtam līdzi, bet arī tāpēc, ka tas var notikt ar mūsu bērniem, ar mums, ar mums tuviem cilvēkiem. Kamēr tie cilvēki nesapratīs, ka ir absolūti skaidrs, ka mums tas draud, un Krievija to neslēpj, tikmēr viņi ieņems dažādas pelēkas pozīcijas un viedokļus,” sacīja “Ludzas Zeme” galvenā redaktore.

Viņa atgādina bijušās Latvijas prezidentes Vairas-Vīķes Freibergas nesen teikto, ka Krievijas armija pa šiem gadiem nav mainījusies. Arī Austrumvācijā notika masveida izvarošanas. Aptuveni 3000 vācu sievietes, kas to nevarēja vairs izturēt, metās upē un noslīcinājās.

“Kas ir mainījies? Tā ir barbariska valsts ar barbariskiem uzskatiem. Vesela kultūra, kura nespēj runāt bez lamu vārdiem,” uzsvēra Linuža, piebilstot, ka ir jāsaprot, ka mums ar šo barbarisko kultūru nav pa ceļam: “Viss! Pietiek!”

Bučas pilsēta pēc Krievijas armijas iebrukuma (brīdinām, ka fotogrāfijās redzami nepatīkami skati)
SAISTĪTIE RAKSTI