Foto-Anda Krauze

Bruncīši burciņai – izrotā savus ziemas krājumus. 5 idejas 0

Pragmatiska saimniece noteikti neko tādu nedarīs, bet romantiski noskaņotās gan netaupīs laiku, lai uztamborētu, uzadītu, no auduma vai papīra darinātu dekoratīvus vāciņus ievārījumu un konservu burciņām. Un ar tādiem bruncīšiem dāvinātai zaptesburkai ir pavisam cita vērtība!

Reklāma
Reklāma
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
TV24
“Kāpēc Zelenskis to lietu izspēlēja?” Rajevu pārsteidzis paziņojums par Ukrainā sagatavotajām 14 jaunām armijas brigādēm 77
Lasīt citas ziņas
Foto-Anda Krauze

Šim mērķim var izmantot cepamo papīru, der arī ietinamais vai kāds cits papīrs. No tā izgriež kvadrātu (ja izmanto šķēres ar robiņiem, papīra maliņas būs skaisti līkumotas), kas ir lielāks par burkas vāciņu, pieplacina pie vāciņa un apsien ar atlasa vai cita materiāla lentīti vai arī izmanto džutas auklu. Lentītē vai aukliņā var iekārt zīmīti, uz kuras uzraksta, kas burciņā iepildīts. Šādi rīkojoties, var nošaut divus zaķus uzreiz – nevajadzēs lauzīt galvu, kas burciņā iekšā, bet, kad tās saturs būs iztukšots un burciņu gribēsies izmantot vēlreiz, nevajadzēs pūlēties, mēģinot nomazgāt pamatīgi pielīmēto uzlīmi.

CITI ŠOBRĪD LASA
Foto-Anda Krauze

Salvete nebūs tik izturīga kā ietinamais papīrs, toties – kas par rakstiem!

Foto-Anda Krauze

Ja gribas ātru rezultātu, burciņas izdaiļošanai var izmantot mežģīņotus papīra paliktnīšus, ko parasti liek zem kafijas tasītēm vai nelielu uzkodu šķīvīšiem.

Foto-Anda Krauze

Prasmīgas rokdarbnieces ievārījumu un konservu burciņas spēs visgreznāk ietērpt. Savirknējot īsos stabiņus, vienkāršos un divkāršos stabiņus ar kūlīšiem un gaisa cilpiņām, veidosies skaists tamborējums mežģīņrakstā. Zinu, ka daža rokdarbniece bruncīti burciņai izšuvusi krustdūrienā.

Foto-Anda Krauze

Kurai tad mājās nav kāda auduma atgriezuma?! Ja nav, gan jau atradīsies kādi puķaini vasaras brunči vai blūzīte, kas savu mūžu nokalpojuši. Pirms izmet, dod otru iespēju. Tikai jāsameklē šķēres ar robiņiem un jāizgriež tāda izmēra auduma aplis, lai burciņai nebūtu par knapu. Šos bruncīšus var apsiet ar lentīti. Ļoti ērts risinājums ir krāsaina matu gumija.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.