Ilustratīvs foto

BTA kā pirmais apdrošinātājs Latvijā klientiem piedāvā plašu maiņas auto klāstu 1

Turpinot rūpēties par klientu ērtībām un labsajūtu, apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA Baltic Insurance Company” (turpmāk – BTA) ir sarūpējusi jaunu un plašu autoparku ar Toyota Yaris Cross automašīnām, kuras BTA KASKO klienti varēs izmantot brīžos, kad ar personīgo automašīnu būs atgadījusies kāda ķibele un būs nepieciešams remonts.

Reklāma
Reklāma
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Lasīt citas ziņas

BTA dienu no dienas rūpējas par klientu sirdsmieru un investē inovācijās, lai paceltu apdrošināšanu jaunā līmenī. Tāpēc tagad BTA, kā pirmais apdrošinātājs Latvijā, saviem KASKO klientiem piedāvā unikālu servisu – iespēju izmantot pilnīgi jaunus BTA maiņas auto. BTA rūp klientu labsajūta, tāpēc uzņēmums vēlas sniegt palīdzīgu roku klientiem brīžos, kad automašīna nonākusi servisā. Ikviena auto īpašnieka ikdienā var gadīties situācija, kad nelaimes gadījuma vai kādu citu apstākļu dēļ automašīnai ir nepieciešams remonts. Tas bieži vien var radīt neērtības, papildu izmaksas un pēkšņu ikdienas plānu maiņu, jo īslaicīgi nav iespējams pārvietoties ar automašīnu. BTA klientiem vairs nav jāuztraucas par šādām neērtībām, jo vienmēr būs pieejams jauns, ērts un moderns maiņas auto. Turklāt jaunās maiņas automašīnas ir iegādātas rūpējoties par ilgtspēju, jo tās ir hibrīdautomašīnas.

“Teju ikviens autovadītājs ir saskāries ar neērtībām, kad auto tiek nodots remontam. Mums rūp mūsu klienti, tāpēc īpaši priecājamies, ka varam sniegt iespēju nezaudēt ikdienas mobilitāti pat tad, ja klienta automašīnai ilgāku laiku jāuzkavējas servisā. BTA ir svarīgi, lai klients varētu saņemt vislabāko servisu un iespējami ātri varētu rast risinājumu jebkurā jautājumā. Tieši tāpēc katru dienu ieguldām darbu un investējam inovācijās un efektivitātes uzlabošanā. Šī ir apdrošināšanas nākotne, kas pieejama jau tagad!” uzsver BTA Valdes priekšsēdētāja vietnieks Oskars Hartmanis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jaunās maiņas automašīnas ir ērtas un vienkārši lietojamas, tāpēc ikviens spēs novērtēt to sniegtās iespējas. Turklāt BTA maiņas automašīnas iet roku rokā arī ar BTA Ilgtspējas stratēģiju, jo hibrīdautomašīnas ir dabai draudzīgākas un rada mazāku negatīvo ietekmi uz apkārtējo vidi.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.