Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ceļš uz panākumiem nav rozēm kaisīts! Horoskopi 12.aprīlim0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Dienas noskaņa

Šodien gaidāma gana pretrunīga diena – daudzus visas dienas garumā pavadīs veiksme, taču jārēķinās ar tādu zvaigžņu stāvokli, kas provocēs nelaimes gadījumus, intrigas, pārpratumus, kas ietekmēs arī jūsu psiholoģisko stāvokli – vairums dienas beigās jutīsies ļoti noguruši. Tomēr tie, kas turpinās centīgi virzīties uz mērķi, to sasniegs. Galvenais, kas jāatceras – ceļš uz panākumiem nav rozēm kaisīts!

Auns

Pretrunīga diena. Nav izslēgts, ka tu saņemsi paaugstinājumu darbā, taču uzsākt jaunas lietas nevajadzētu, jo galu galā tām nebūs laba rezultāta. Centies izvairīties no pārmērīgas slodzes!

Vērsis

Šī diena būs veiksmīga tiem Vēršiem, kas saistīti ar kultūru, zinātni vai reliģiju. Ja tu esi viens no viņiem tev būs dots viss, lai šodien veiksme būtu kopā ar tevi.

Dvīņi

Neskatoties uz nestabilitāti, diena paies veiksmīgi un izdosies sasniegt savus mērķus un nostiprināt savu finansiālo stāvokli. Pateicoties saviem talantiem un darba spējām, tu šodien sasniegsi daudz. Taču atceries, ka dažkārt ceļš uz panākumiem nav rozēm kaisīts.

Vēzis

Gaidāma nervu pārslodze, liels stress, uzbudinātība. Iespējamas traumas, avārijas, ugunsgrēki. Lai izvairītos no nervu pārslodzes ieteicamas aromātiskās vannas un laiks tikai un vienīgi sev. Par pārējo – sargā sevi šodien!

Lauva

Daudzām Lauvām šodien būs iespēja augt psiholoģiski. Vari ķerties klāt jauniem projektiem. Tici saviem spēkiem, nemainīgi ej uz mērķi un tu to sasniegsi.

Jaunava

Iespējams, ka tu sastapsies ar apmānu, nepatiesu informāciju, intrigās, kas var ļoti graut tavas attiecības ar dažādiem cilvēkiem. Milzīgu lomu šodien tavos sasniegumos nospēlēs tavas pazīšanās.

Svari

Pirmā dienas puse dāvās tev dažādus bonusus un senākām lietām, ne jaunām. Ieteicamas tikšanās gan darba sakarā, gan ārpus tā. Otrajā dienas pusē tu būsi iztērējis savu enerģiju, un var gadīties arī kāds strīds ar ģimeni.

Skorpions

Attiecības ar mīļoto cilvēku šodien būs sarežģītas un visdrīzāk, ka sagādās raizes un izraisīs konfliktus. Atceries, ka reizēm uz mērķi var iet arī “apkārt”, ne tikai pa taisno.

Strēlnieks

Šī diena tev dāvās pārmaiņas. Un tikai ļoti nosvērti cilvēki, kas māk un spēj sevi disciplinēt šodien sasniegs labus rezultātus. Nevajag baidīties no pārbaudījumiem!

Mežāzis

Tikšanās, kas notiek ar dažādiem cilvēkiem šodien būs ļoti veiksmīgas un noritēs pozitīvā gaisotnē. Šodien, lai arī ko tu darītu un kādās sarunās tiktu iesaistīts, tev izdosies izvairīties no pārpratumiem un konfliktiem.

Ūdensvīrs

Nav izslēgts, ka priekšniecība izteiks tev ļoti interesantu piedāvājumu, no kura tu nevarēsi atteikties. Tavi iedomātie plāni beidzot kļūs par realitāti.

Zivis

Šī diena no tevis prasīs maksimālu koncentrēšanos un spēka patēriņu. Radīsies dažādi tev kā personībai svarīgi jautājumi un to risināšana paņems visu tavu enerģiju.

LA.lv