Karatists Kalvis Kalniņš Eiropas čempionātā Horvātijā izcīnīja sudraba medaļu 0

Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 1
Neizmet, turpini izmantot – 10 praktiski pielietojumi ikdienā tavam vecajam viedtālrunim 7
Krievijā valda histērija: izbojāta Putina inaugurācija 178

Karatists Kalvis Kalniņš Eiropas čempionātā Horvātijā izcīnīja sudraba medaļu.

30 gadus vecais jelgavnieks pirmos turnīrus pēc vairāk nekā gada pārtraukuma, kas bija saistīts ar Covid-19 pandēmiju, aizvadījis ļoti veiksmīgi – aprīļa beigās izcīnīja otro vietu Premjerlīgas posmā Portugālē, ko atkārtoja arī Eiropas čempionātā.

Viņš uzvarēja piecās no sešām cīņām, pusfinālā ar 4:1 pārspēja vācieti Florianu Hāsu, bet finālā ar 0:5 piekāpās pasaules ranga otrajam numuram Erajam Šamdanam no Turcijas.

Kalniņam jau līdz šim bija pilns Eiropas čempionāta medaļu komplekts.

Šodien tiks pavilkta svītra Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas rangam – pie iespējas pirmo reizi cīnīties par olimpiskajām medaļām no tā tiks trīs labākie sportisti.

Kalniņš līdz šai nedēļai atradās 20. pozīcijā. Trīs ceļazīmes vēl varēs izcīnīt olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā jūnijā Francijā.

Kalniņš startē svara kategorijā līdz 60 kilogramiem, bet olimpiādē tā būs apvienota ar nākamo svaru – līdz 67 kilogramiem.