FOTO: LETA

Ceturtdien naktī līdz pat -1 grādam 0

Ceturtdien naktī un no rīta gaisa temperatūra Latvijā pazemināsies līdz -1..+7 grādiem, lielākā salna gaidāma Vidzemē, prognozē sinoptiķi.

Reklāma
Reklāma
Tas sāksies 6. jūlijā un ilgs 30 dienas pēc kārtas: Eiropā gaidāmi laikapstākļu pavērsieni un anomālijas
RAKSTA REDAKTORS
“Sludinājumā minētais atalgojums bija 3100 eiro…” darbinieks neizpratnē par sludinājumā minēto un reālo atalgojumu
Kokteilis
tava zodiaka zīme uzvedas pēc trešās vīna glāzes iztukšošanas? Dvīņiem iestājas uzplaukums, bet Svari pārvēršas par diplomātiem
Lasīt citas ziņas

Dienā gaisa temperatūra paaugstināsies vien līdz +9..+14 grādiem, lai gan valsts lielākajā daļā uzspīdēs saule.

Daudzviet īslaicīgi līs, vietām valsts rietumu un centrālajos novados – īpaši piekrastē – gaidāms stiprs lietus, krusa un pērkona negaiss.

CITI ŠOBRĪD LASA

Dominēs lēns vējš, dienā Kurzemē un Zemgalē pastiprināsies ziemeļrietumu vējš, brāzmās vietām līdz 16 metriem sekundē.

Rīgā palaikam līs, brīžiem stipri, iespējamas pērkona lietusgāzes un krusa. Pārsvarā gaidāms lēns vējš. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +6 grādiem, dažviet piepilsētā – līdz +2 grādiem; dienā nebūs siltāk par +12 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.