Foto. Boris Roessler/dpa

Ceturtdiena būs apmākusies un lietaina, toties samērā silta 0

Pievieno LA.LV

Ceturtdiena Latvijā būs apmākusies un lietaina, toties samērā silta, prognozē Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centrs (LVĢMC).

“Kāda jēga no Krimas?!” Krievi gatavi pamest šo vietu, pat neatskatoties, viena iemesla dēļ
TV24
“Viņš tāds kā atsaldēts bišķi izskatās!” Alvis Hermanis ar cerībām skatās tikai uz vienu jaunās valdības ministru un viņa darbu 11
“Viņa spļāva manā virzienā…” Žurnālists Puče piedzīvojis mazākumtautības integrācijas paraugstundu 17
Lasīt citas ziņas

Dienā laiks būs apmācies. No rīta rietumu un galējos austrumu rajonos, priekšpusdienā jau teritorijas lielākajā daļā līs. Pūtīs mērens dienvidu puses vējš, no rīta vietām vēl saglabāsies migla. Gaiss iesils līdz +6…+10 grādiem.

Rīgā laiks būs apmācies, palaikam uzlīs. Dominēs mērens dienvidu puses vējš, un gaisa temperatūra paaugstināsies līdz +7…+9 grādiem, prognozē LVĢMC.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.