Medības
Aprīkojums

Iespēja medniekam! Cieņa un uzticība – karabīne ‘CZ 557 LUX’0


‘CZ 557 LUX’
‘CZ 557 LUX’
Foto: “Medības”

CZ 557 LUX ir karabīne, kuru saņems viens no žurnāla “Medības” abonentiem. Čehu CZ ir Latvijā sen zināms un ļoti labi novērtēts zīmols, kas izceļas ar savu uzticamību, drošumu un funkcionalitāti.

CZ 557 LUX ir modelis, kam oriģināli ir ārējie tēmēkļi ar iespēju tos regulēt. Priekšējam ārējam tēmēklim iespējams pielāgot tā augstumu, regulējot optisko šķiedru.

Galvenā šī modeļa priekšrocība ir laide ar paceltu vaidziņu, kas izgatavota no Turcijas valrieksta, kas noklāts ar eļļu. No ergonomiskā viedokļa šāda laide piemērota dažādiem medniekiem. Pateicoties īpašai laides formai, ieroci var izmantot, šaujot gan ar ārējiem tēmēkļiem, gan optisko tēmēkli. Satvēriena vietas ir apstrādātas ar īpaša raksta grebumiem, lai rokas neslīdētu.

Ar CZ 557 modeļu sēriju ražotājs Česká zbrojovka lepni iesoļoja 21. gadsimtā, nopietni piesakot sevi ar izcilām medību aizslēga tipa karabīnēm dažādām situācijām un vajadzībām.

CZ 557 apvieno ieroču ražošanas pieredzi, kas krājusies vairākus gadu desmitus, ar lietotāju un mednieku novērojumiem un ieteikumiem, ļaujot izvēlēties vislabākos materiālus un jaunākās tehnoloģijas. Tas CZ devis iespēju radīt tradicionālām vērtībām atbilstošu ieroci ar unikālām īpašībām, ko novērtē kā mednieki, tā arī sporta šāvēji, sākot ar iesācējiem un amatieriem, beidzot ar profesionāļiem, kuri gada laikā izšauj tūkstošiem patronu.

CZ 557 LUX pieejams ar aptveri, kurā var ielādēt 5 + 1 .308 Win kalibra patronas. Šis modelis atšķirībā no citiem ir ar izņemamu aptveri, nevis tradicionālo fiksēto atsperes veida aptveri. SIA “Ieroči” piedāvā kronšteinus, ja ir vēlme uz šī ieroča uzmontēt optisko tēmēkli.

Ierocim ir augstākās kvalitātes kaltais stobrs, viegla patronu čaulīšu izlādēšana pēc šāviena. Pielādējot ieroci, parādās sarkana atzīme, kas ir skaidri redzama indikācija tam, ka ierocis ir šaušanas gatavībā.

Karabīne ir ar pielāgojamu sprūda mēlīti. Tāpat svarīgi no drošības viedokļa ir tas, ka iespējams izlādēt ieroci pat tad, ja tas ir nodrošināts.

Ierocim ir arī peldošais stobrs, kas ir svarīgs precizitātes priekšnosacījums.

CZ 557 LUX Specifikācijas

• Svars: 3,3 kg
• Laide: riekstkoks
• Aptvere: izņemama
• Tēmēkļi: ārējie, iespēja uzlikt optisko tēmēkli
• Sprūda mēlīte: pielāgojama
• Kopējais garums: 1070 mm
• Stobra garums: 520 mm

ABONĒ žurnālu 2020. gadam, saņem Medību kalendāru un vari laimēt karabīni CZ 557 LUX no SIA Ieroči.

Loterijas atļaujas Nr. 5963.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.